Hangi etikinliğe katılmalıyım?

ya ben evde bilgisayar başında oturmaktan sıkıldm. ve farklı bir etknlk düşünüyorum. paralı veya parasız bana beni eglendircek veya macera yaşatıcak en önemlisi arkadas edindircek. ve hız sınırı gibi fiyatta 50yi geçmiycek. benim aklıma spor gelior. ama bunun daha ucuz veya daha eğlenceli bir şekli varsa sizden önerileri bekliyorum şimdiden teşekkürler

1|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• BELMEK
    üstüne birde altın bilezik veriyolar :)

0|0
    0|0
    • o ne miş be :D

• çok teşekkür ederm beni aydınlattnz :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Halk eğitimin taekwondo muay thai ve bir çok dövüş sanatı masa tenisi , resim ve görsel sanatlar olmak üzerye 100 lerce ücretsiz kursu var yüzmede dahil :) bence onlardan birine gitmelisin ücretsiz diye kötü diye düşünme paralı olandan kat kat iyi olanına gidiyorum ücretsizde

0|0
    0|0
    • waww iyimş valla. teşekkür ederm

• Bulunduğun semtin açtığı etkinlikler olmalı. Spor çok iyi fikir. Kültür merkezlerinde var hemde ücretsiz. Tenis yüzme tavsiyem ama hemde eğleneyim istersen salsaya git. Ben memnunum :))

0|0
    0|0
  • gençlik bakanlığının aktiviteleri var onlara kesin katık ücretsiz ayrıca yemek masrafı olarak 50 tl veriyolarmış

0|0
    0|0
    • aaa nerdeymiş o ya. ben izmirde oturuorum ayrıca nasıl bir etknlikler onlar ve yemek masrafından kastın ne canım anlayamadm.

• ben çocukluğumdan beri içiorm 13 yaşımdan beri o yzden cok duydum bu lafları. ve işe yaramaz ugrasma bosa :)

• arkadşa ortamı tabi İzmir gibi bir yerde :) güzel misin bari :P

• Tabiiiki Halk oyunları Alalım seni bizim gruba. Seneye ispanya italya ve fransa turneleri festivalleri war. Beraber gideriz. Tabii istanbuldaysan

0|0
    0|0
    • değilim. ve ayrıca nefret ederm halk oyunlarından :D ben daha çok sokak danslarını severm ayrıca izmirdeym :D

• hay dişiliğiniz batsın emi :P

• ahhahahahah :D batsın valla. d. d. d. d.

• Bulursan banada soyle lütfen

0|0
    0|0
  • konserlere git. gece kulüplerinde çıkıyor guplar falan güzel oluyor tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
  • beraber gezebiliriz, arabaya atlayıp geziyorum sürekli.. ama tanımıyorsun güvenemezsin gerçi neyse..

0|0
    0|0
    • evet. zaten gezmek değil benim bahsettğim etknlik. ve ben istesem nişanlımlada gezebilirm. sen istersen arabaya atma fikrini başka yarınlara ve başkalarına sakla ;)

• Spor

0|0
    0|0
  • yüzme kursuna git kank hem serinlersin oh mis

0|0
    0|0
  • İzmirde yasayacagımda aktıvıte yapmayacagım wuu:D ama degılım ki kankaa :(

0|0
    1|0
    • ne oldu yorum tamin etmedimi egonu şimdi vibratörünü al ve kendine çevir bende gercegı var hadi ikile..

• seninle tartışmaya girmeyecegım sokak agzıyla konusuyorsun cunku. seviyesizce nokta

• Nerede yaşıyorsun

0|0
    0|0
    • izmirde. İzmir /konak

• ozamn baska etkinlik aklima gelmiyor simdi gelirse yazarim:)) ama cok guzel bir sehirde yasiyorsun yapilacak cok sey vardir eminim gecen ay ilk defa cesmeye gittim cok eglendim gercekten cok guzeldi.

• hadi ya. ne mutlu bana o zmn :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Müzikle ilgili biseyler düşünebilirsin :) İlgi meselesi tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...