Bosna Savaşı sırasında yayınlanan bir dizi vardı, bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

11 temmuz - Srebretnitsa katliamının yıldönümü. Bu amaçla blogumda ( link genel bir yazı düşünüyorum...

Şimdi... Bosna Savaşı döneminde TGRT'de yayınlanan, hatta Filiz Taçbaş'ın filan oynadığı (yanılmıyorsam) (hatta bir bölümünde sırplar Filiz Taçbaş'ın canlandırdığı karakteri önce aşağılıyor, sonra dansöz niyetine oynatıyor, ardından da tecavüz ediyordu), Bosna Savaşı'nı/katliamını anlatan bir dizi vardı. TGRT'de yayınlanırdı ve acayip derecede uzun sürerdi. Yılı 1995 civarı olması gerek... Dizinin adını bulamıyorum. Bilen ya da bulan varsa, yardımcı olursa sevinirim...

Bu arada, bu sebeple, o katliamda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, -eğer aramızda varsa- Boşnaklara da başsağlığı diliyorum...

Güncellemeler:
diziye gerek kalmadı. an itibariyle yazı tamamlanıp yayınlanmıştır. okuyup yorumlarınızı, eleştirilerinizi belirtirseniz sevinirim: link

0|1
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kanayan Yara-Bosna olabilir mi?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Tgrt de yayınlananı bilmiyorum ama Saraybosna Katliamını anlatan Ölüm Çiçekleri diye bir dizi vardı Star'da yayınlanan 1998 yılı o değil sanırım.

Katliamda hayatını kaybedenler için söylediklerine tamamen katılıyorum.Yapanlarda cezaların en beterini çeksinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...