Ispartalılar ya da Ispartaya gitmiş olanlar nasıl bir yer Isparta?

Ispartaya 1 hafta gezmeye gitmeyi düşünüyorum gitmiş olanlar neler önerir neyi meşhur hediyelik olarak neler getirilir?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok küçükken gitmiştim net hatırlamıyorum ama yeşillik, çok sakin, güzel yerdi. Isparta'nın gülü meşhur olduğu için gülle ilgili ürünler dışında ne bulabilirsin bilmiyoru, belki el işi yöresel şeyleri vardır. Çocuktum ondan ne kadar kaldığımı da hatırlamıyorum ama şimdi gitsem orada bir hafta durmak sıkardı sanırım:) Buna rağmen sanki başka bir ülkenin parçasıymışçasına sakinliği huzur da veriyor.
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1|0
    0|0
  • En son gidilcek yer her yer dağ sadece gülü meşgul gül lokumu ala bilirsin ama gitme lanet bir yer

1|0
    0|0
  • Bir haftadan fazla uzatma sıkılır sin çarşı merkezinde gezecek fazla bir yer yok çevre köylerde güzel yeşillikler var birde havası güzeldir ama en fazla 1 hafta

1|0
    0|0
  • ıspartaya gittim kaldım orada orada heryer gülcü alabilcegin hediye gül paketleri var onlar gül suyu kokusu sabunu o tür şeyler gezmek için ise güzel kafeler var akşamları canlı oluyor otogarın orada bir avm var canlı yerler yani fena degil :)

1|0
    0|0
  • gül suyu gül reçeli gül mkokusu meşhurdur orda fena değil ısparta

1|0
    0|0
  • güzel tatlı bir şehir güller diyarı...

1|0
    0|0
  • Ispartadan gectim gitmedik ama sana burdur u önerebilirim guzel yer zaten yan yana sayilir

1|0
    0|0
  • Ispartanın gezilecek bişeyi yok asker ve oğrenci kennti sadece :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ıspartanın gülü meşhurdur. Gülden kremleri falan satılıyor. Aramana gerek yok otogarın orda hediyelik eşya yeri var hepside gül üzerine kozmetik ürünleri. Bana hediye gelmişti ordan da ondan biliyorum.

1|0
    0|0
  • Hediye getirebileceğin her şey güllü olur muhtemelen :) saf gülsuyu, gül lokumu, güllü sabun vs.

1|0
    0|0
Yükleniyor...