Chp nin dindarlaşması?

ben oy için görüyorum arkadaşlar siz nasıl görüyorsıunuz

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• cemaat içindir geçer o :)

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Çağa ayak uyduruyor demekki

0|0
    0|0
  • Chp dindarlaştı nedemek? Yanı Chp onceden dinsizmiydi? Bence laflarınıza dıkkat edın Chp ve onu tutanlar zaten dindardı bazı tayyıpçılerden bıle daha müslümanız hatta. Oyle ınsanlar varkı gurur duyuyorum CHP ye ! Oy ıcın yaptıgı falan yokk adamm neguzel dını savunuyo hemen önyargı yapmayın ç. Enazından tayyip gibi ıkı yuzlu olup Gazzede savaslar varken cocuklar ölürken Alevılere ıftar yemegı hazırlamaya kalkmıyo. !

0|1
    0|0
  • Chp dindarlaşması ne ya laikliği savunması dinsizliğe girmez. Akp dindar mı sanıyorsun bunu yazdıysan öyle sandığını düşünüyorum ahaha :D

0|1
    0|0
  • akp'nin kafirleşmesine ne diyeceksiniz?

1|0
    0|0
  • cumhurbaşkanlığı diğer makamlardan farklıdır. bir parti başkanı ya da tuttuğun futbol takımının başkanını aramıyoruz. cumhurbaşkanı hizmet etmez, sadece olaylar arasında arabuluculuğu yapar. meclisteki önergeleri kabul eder. tayyipin her gün hönkürmesini ister misin?

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• AKPnin kafirleşmesine ne diyeceksin

1|2
    0|1
  • Dini siyaset için kullanmak çok şerefsizce bir hareket, chp de bunun ilk örneği değil. Bu işin "Usta"larını gördük, görüyoruz.

1|1
    0|0
  • herhangi bir siyasi partinin dini öne çıkarıyor olması zaten oy içindir hangi parti olduğunun önemi yok gerçekten dindar olsalar dini siyasete alet etmezlerdi zaten

0|0
    0|0
  • ben şöyle söylicem öyle şu partiliyim demiyorum ama chpnin başındakiler yerine göre laf söylüyolar nabız nerdeyse oraya yöneliyolar

0|0
    0|0
  • Türkiye'de muhafazakar sayısı çok fazla. onların oyundan pay almak istiyor Chp

1|1
    0|0
  • Sağ ve sol partilerin alacağı oy oranı belli. Her iki tarafta ne yaparsa yapsın her kanadı tek parti temsil ediyorsa bu devran böyle gider. Ha yarın bir gün bir sağcı parti daha çıkar. Akp oylarını böler o zaman Chp özüne döner.

0|0
    0|0
  • Kötü mü?

0|0
    0|0
    • seçmen kitlesine göre kötü :)

• seçimlerden sonra kemale nabıcaklar bak gör

• Artık arası belli olmaz. İzleyip görecez. Benim normalde partim HEPAR ama ne yazık ki istenilen değeri görmüyor. AKP nin tek başına at koşturmaması için yasamanın görevini yapması için denetlemesi için chp verecem bu kadar basit.

• akp dindar gözüküp oy kapması onlarıda bu yola soktu türkiyede din rant olmuş

0|0
    0|0
  • oy için kanka

1|1
    0|0
Yükleniyor...