Kapat

İstanbul'da yaşamaktan mutlu ve mutsuz olanlar sebepleri neler?

İstanbul'da yaşayan biri olarak bazen seviyorum bazende soğuyorum burdan peki siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul öyle bir şehirki yaşar. İçindeki hareketlilik gürültü renkler insanı bunaltır kaçmak kurtulmak istersin bunalırsın , istanbulu bırakıp başka bir şehre gittiğinde ise o gürültüyü hareketliliği renkleri kargaşayı ararsın 15 günden fazla duramaz patlarsın ne istanbulla olur nede istanbulsuz.
    İstanbul öyle bir şehirki yaşar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• İstanbul'da yaşamaktan mutluyum çünkü bu şehir çok canlı bir şehir, bu şehir çok güzel bir şehir. etkinlikleri hayatı mükemmel

İstanbul'da yaşamaktan mutsuzum çünkü bu şehir 15 milyonu da aşan nüfusuyla artık taşıyor, sokaklar güvensiz, her taraf beton, insanlar çok önyargılı, kimse kimseye güvenmiyor.

sonuç olarak artılar ve eksiler birbirlerini nötrlüyor.

0|0
    0|0
    • İşte yorum budur gerçekten gıtsek mı kalsak mı hep çelişkide bırakıyor :)

• türkiyede en iyi yer burası firarperest =) çok övdükleri izmirde 3 günde saç baş yoldum. mutlu bir nötr olalım biz :D

• Bencede haklısın burada yaşamak ve diğer yerleri gezmek güzel hep burada kalınmıyor arada uzaklaşmak gerek :))

• İstanbul'da yaşamıyorum çok şükür kalabalık bana göre değil mutlu olamazdım sanırım

0|1
    0|0
  • İstanbul'da yaşayıpta mutsuz olan bulmuş bunuyodur :D

0|0
    0|0
  • Eşsiz manzaralarıyla çok güzel bir şehir, trafik falan da abartılıyor benim için tek sorun kalabalık ve gürültü ona da yapıcak bişey yok gülü seven dikenine katlanıyor :)

0|0
    0|0
    • Bencede tek sıkıntısı kalabalık ve trafik zaten çok bunalırdak tatile çıkıyoruz sonra İstanbul'u özleyip dönüyoruz :)

• Çok kalabalık

0|0
    0|0
  • Hem mutluyum hem mutsuzum. Trafiği, kalabalığı çok bayıyor ama gezicek çok yeri var, imkanlar bol.

0|0
    0|0
  • trafik kalabalık ve mutsuzluk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İstanbul çok güzel şehir burada yaşamaktan çok mutluyum ama gerçekten trafigi abartılacak kadar fazla ama istanbulu yinede seviyorum :)

1|0
    0|0
    • Trafik bazen sıkıntı olsada güzel şehir :)

• ed zaten üsküdara laf söyleyenin agzı yamulur bizde bugn gebzeye geldk burasıda çok güzl şu an gebze meydanındayız bayaa kalabalıkk :)) ( yanlız biz o güzel bu güzel diye kkonuşmaya başladık ) konunun dışına çıktık :)))

• Aynen kardes bız baya uzaklaştık konudan :))

• 20 yldır İstanbul'da yaşıyorm. İstanbul'da yaşamaktan nefret ediyorm. istanbulun gürültüsünü çekemiyorum artk

0|0
    0|0
  • Tiksiniyorum , insanlar sadece para için uğraşıyor , insanalar insanlığını kaybetmiş , zamanın değeri yol, günler 5 beş atıyor , tarihi yapısı dışında bir halt yok...

0|0
    0|0
  • İstanbul dan başka yerde yaşayamam kanka

0|0
    0|0
  • İstanbul'da beni mutlu eden tek şey, birgün burayı terketme ihtimalimdir.

0|0
    0|0
  • Trafik olmasa seviyom

0|0
    0|0
  • Trafiğine girmez olaydım !

0|0
    0|0
Yükleniyor...