İstanbul'da yaşamaktan mutlu ve mutsuz olanlar sebepleri neler?

İstanbul'da yaşayan biri olarak bazen seviyorum bazende soğuyorum burdan peki siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul öyle bir şehirki yaşar. İçindeki hareketlilik gürültü renkler insanı bunaltır kaçmak kurtulmak istersin bunalırsın , istanbulu bırakıp başka bir şehre gittiğinde ise o gürültüyü hareketliliği renkleri kargaşayı ararsın 15 günden fazla duramaz patlarsın ne istanbulla olur nede istanbulsuz.
    İstanbul öyle bir şehirki yaşar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• İstanbul çok güzel şehir burada yaşamaktan çok mutluyum ama gerçekten trafigi abartılacak kadar fazla ama istanbulu yinede seviyorum :)

1|0
    0|0
    • Trafik bazen sıkıntı olsada güzel şehir :)

• ed zaten üsküdara laf söyleyenin agzı yamulur bizde bugn gebzeye geldk burasıda çok güzl şu an gebze meydanındayız bayaa kalabalıkk :)) ( yanlız biz o güzel bu güzel diye kkonuşmaya başladık ) konunun dışına çıktık :)))

• Aynen kardes bız baya uzaklaştık konudan :))

• 20 yldır İstanbul'da yaşıyorm. İstanbul'da yaşamaktan nefret ediyorm. istanbulun gürültüsünü çekemiyorum artk

0|0
    0|0
  • Tiksiniyorum , insanlar sadece para için uğraşıyor , insanalar insanlığını kaybetmiş , zamanın değeri yol, günler 5 beş atıyor , tarihi yapısı dışında bir halt yok...

0|0
    0|0
  • İstanbul dan başka yerde yaşayamam kanka

0|0
    0|0
  • İstanbul'da beni mutlu eden tek şey, birgün burayı terketme ihtimalimdir.

0|0
    0|0
  • Trafik olmasa seviyom

0|0
    0|0
  • Trafiğine girmez olaydım !

0|0
    0|0
Yükleniyor...