Bir cümle yazabilir misiniz?:)?

Şu an herkes en yakınındaki , gözüne ilk çarpan kitabı alsın, 103. Sayfasının ilk cümlesini yazsın.. Bakalım ortaya neler çıkacak:)

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Bilemiyorum ki amiga. erkekler böyledir işte hep bir işle meguldürler yapılacak işleri vardır. belki gelmiştir ve sen o esnada bir müşteriyle beraber oldugun için onu kaçırmışsındır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hazreti Peygamber dilinde ve elinde Kur'an, insanları dine davete başladı ve kalpleri yalnız onunla feth ve teshir etti. İşte islam dini böyle intişar eyledi.

3|1
    0|0
  • "İyi bir Alman milliyetçisi olmak üzereydi ama bırakmadılar, kapıyı vurdular, numara yapmamasını söylediler, beyaz örtülerin altındaki yumuşak koltukların arasında dehşete düşmüş bir hizmetçi yüzü, babasının dedesi sinagoga gittiği için, annesiyle babası da nedenini artık kendileri de bilmedikleri halde onu sünnet ettirecek kadar aptal oldukları için Scmidt'i buraya getirmişler."

0|1
    0|0
  • 1960'lardan itibaren mutfakta yemek yemek hatta eglenmek fıkrıyle olusan guclu degısım eskı donemlere aıt mutfak kavramını yıkmıstır :)

0|1
    0|0
  • "Neden bize isim vermiyorsunuz? Korktuğunuz için mi?"
    " ölüler beni korkutmaz. Sadece kendimden korkarım oda f20 olduğum için infazcı" dedi alayla ve odada olan kalemi eline alıdı kulağına sokup kalemi soktuğu kulagını duvara vurdu

0|1
    0|0
  • O ılık, pürüzsüz vücudunu hissedemeyecekti.

0|1
    0|0
  • İmparator Konstans'ın oğlu Konstantinos'un emriyle düzmece imparator Mezezius'u öldürmeye gidiyorum.

0|1
    0|0
  • Soktugumun hayati soktugumun pis insanlari

0|1
    0|0
  • Yine de Bayan Havisham`ın evine gitmem gerekiyordu ve de gittim. :)))

0|1
    0|0
  • kitaplarım diğer odada malesef götümü kaldırmaya üşendim

0|1
    0|0
  • geçmişin prensleri ve geleceğin kralları henüz öğretmen sınıfına geçmemişlerdi.

0|1
    0|0
  • Kohler, onu şaşırtarak 'Beni tatmin edin' diye atıldı. 'Ne çalınmış olabilir?' 'Hiç fikrim yok' Vittoria kızgınlıkla gözleriyle labaratuvarı taradı.

0|0
    0|0
  • ay çekilmişti kararmış suların hareketleri görünmüor yalnız ince ince sesleri işitiliordu.

0|0
    0|0
  • Zeynep, biz tanışana kadar geçen yaşamımız, bundan sonraki hayatımızı şekillendirmemeli derdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• evde kıtap yok kanks

1|0
    0|1
  • En kalın kitabım 102 sayfa :(

0|1
    0|0
  • Ankara savaşının sonuçları karşiim

0|0
    0|1
  • Baktginda beni gormelisin

0|1
    0|0
  • "Bağ elektronların sahip çıkma eğilimi az olan atomun" KS ile ders çalışıyorum :Dagdgsasch

0|1
    0|0
  • Silahı yere bırak dale aptalca birşey yapmak istemezsin eminim

0|1
    0|0
  • sırf buraya yorum yazmak ıcın belkide daha önce hiç okumadıgı 103. sayfayı açıp o cümleyi okuyup buraya yazan arkadaşlar, sizleri tebrik ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Bu hikayeyi size anlatmıyorum ey okur!

0|0
    0|0
Yükleniyor...