Ankara'da sevgiliyle gidilecek yerler nereler?

biriyle bluşucam kesin bana soracak nereye gidelim diye hep bana sorarlar zaten :S sizce tunalıya mı gideim yoksa gazi çiftlikteki yeşil kırsal alanlar var kafeler yani oralara mı gidelim ? tunalıysa hangi kafe ?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Neden hep sana soruyorlar ? Çok mu kişi var ?

1|0
    0|0
    • ya ben sevgilim demedim ki başlığı değiştirmişler :/

• çok :D

• Çok çekici :) çapkın kadınlar çok cool olur , ayrıca bunu onun ayarlaması gerekmiyor mu ?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Onun yerine gidin Ankamall'e ve kahve için orada muhabbet edin ya da Kızılay'da da aynısını yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • ben böle açık hava yeşillik falan diye şey etmiştim :P

• yok çiftliğin oralarda varya hani isimlerini bilmiyorumda :D hiç gitmedin mi ya :D

• Çiftliğin oralara takılmıyorum ben.Açıkk hava ve yeşil alan özlemimi de İzmir'de gideriyorum. :)

• Umitkoy leman guzldir ;-) ama bu son olsun de plani erkek yapmalidir

0|0
    0|0
  • İyi de ortak karar vermeniz gerekmez mi ? :) Güzel yerler önerecem de araç lazım size.

0|0
    0|0
  • şimdi öncelikle yaş durumun nedir kaçta gideceksiniz gece kalacakmısınız ona göre mekan söyleyelim

0|0
    0|0
    • sende mi ankaradasın :(

• ya ne liselisi :D sabah görüşücez başka şehirden geliyor iki dakikada hikaye yazdın :D ben hallederim tamam nese

• o zaman beypazarına gidin geçen hafta gitmiştim tarihi yerler konaklar felan güzeldi :)

• O ne biçim erkek ya kız karar verir mi böyle şeylere ?

0|0
    0|0
  • hiçbiryer

0|0
    0|0
  • 7. cadde olur, çiftlik olur, kuğulu olur, tunalı olur, atakule olur, mekan çok yani..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ankara Kalesinde güzel bir yemek yiyebilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...