Ankara'da sevgiliyle gidilecek yerler nereler?

biriyle bluşucam kesin bana soracak nereye gidelim diye hep bana sorarlar zaten :S sizce tunalıya mı gideim yoksa gazi çiftlikteki yeşil kırsal alanlar var kafeler yani oralara mı gidelim ? tunalıysa hangi kafe ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Neden hep sana soruyorlar ? Çok mu kişi var ?

1|0
    0|0
    • ya ben sevgilim demedim ki başlığı değiştirmişler :/

• çok :D

• Çok çekici :) çapkın kadınlar çok cool olur , ayrıca bunu onun ayarlaması gerekmiyor mu ?

Erkekler Ne Diyor 9

• Onun yerine gidin Ankamall'e ve kahve için orada muhabbet edin ya da Kızılay'da da aynısını yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • ben böle açık hava yeşillik falan diye şey etmiştim :P

• yok çiftliğin oralarda varya hani isimlerini bilmiyorumda :D hiç gitmedin mi ya :D

• Çiftliğin oralara takılmıyorum ben.Açıkk hava ve yeşil alan özlemimi de İzmir'de gideriyorum. :)

• Gençlik parkı

0|0
    0|0
  • Papazın bağııııı gidin tatmin olacaksın

0|0
    0|0
  • Umitkoy leman guzldir ;-) ama bu son olsun de plani erkek yapmalidir

0|0
    0|0
  • O ne biçim erkek ya kız karar verir mi böyle şeylere ?

0|0
    0|0
  • hiçbiryer

0|0
    0|0
  • İyi de ortak karar vermeniz gerekmez mi ? :) Güzel yerler önerecem de araç lazım size.

0|0
    0|0
  • şimdi öncelikle yaş durumun nedir kaçta gideceksiniz gece kalacakmısınız ona göre mekan söyleyelim

0|0
    0|0
    • sende mi ankaradasın :(

• ya ne liselisi :D sabah görüşücez başka şehirden geliyor iki dakikada hikaye yazdın :D ben hallederim tamam nese

• o zaman beypazarına gidin geçen hafta gitmiştim tarihi yerler konaklar felan güzeldi :)

• 7. cadde olur, çiftlik olur, kuğulu olur, tunalı olur, atakule olur, mekan çok yani..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Oooo vallahi buradakiler de hiçbir yeri bilmiyormuş. Eğer açıkhava istiyorsan Seğmenler en güzelidir, hem böyle it kopuk olan bir yer değil, hem de açık hava, güzel, sakin. Onun dışında Eymir'i öneririm, araç yoksa biraz zor Eymir ama TRT'ye kadar dolmuşla veya otobüsle gelip sonra taksiyle aşağı inebilirsiniz en fazla 5-10 tl tutar. Eğer böyle gece mekanı falan arıyorsan direk Tunalı, Bestekar, Kavaklıdere civarı.

0|0
    0|0
  • Kuğulu park kurtuluş parkı Ankara kalesinde gramafon kafe hamamönu 50. Yıl ki orda Ankara ayaklarının altında papazin bağı göksu

0|0
    0|0
  • Ankara Kalesinde güzel bir yemek yiyebilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...