Aranızda tasavvufa meraklı olan var mı?

Aranızda tasavvufa meraklı olup,bana önerebileceği farklı bir kitap olan var mı?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• risalei nur okuyabilirsin pek tasavvuf sayılmaz ama okunması gereken bi külliyat bence

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• VARDA TEMELİN SAĞLAM OLMALI YOKSA TASAVVUF DERKEN İMANINDAN OLURSUN ;) KİTABADA GEREK YOK TARİH GAYET ACIK ;) BİR CÜMLE SÖYLİCEM ARAŞTIR HAŞA YANLIS ANLAŞILMASIN ALINTIDIR "BEN Allah'ım" deyip asılan BU OLAYLA TASAVVUFUN AKISINI DEGİŞTİREN BİRİSİ VAR :)

0|0
    0|0
    • Cevaplarını yazarken bundan sonra küçük harfler ile yaz.Yoksa yorumların silinecektir.

• Mesnevi

0|0
    0|0
  • sor ne soracaksın :)

0|0
    0|0
    • hayırdır,tasavvuf alimi misin yoksa :)öyleysen soracak çok sorum var :)

• sor bakalım adım kuran da bir surenin adı ben bilmeyecem de :) ilk söze kadar geldim :)bilirsen anlarsın.

• ben bir ara merak sarmıştım. değişik bir müzik ve tarih bilgisi gerek . dinle de alakalı.

0|0
    0|0
  • evet ilgim var.aşkın gözyaşları 1 ve 2 .

0|0
    0|0
  • yaşar nuri ve de zekerya beyaz okuma da naparsan yap

0|0
    0|0
  • tasavvuf anlayışım sadece ney dinlemekten ibaret :(

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • Tasavvuftan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Merhaba;

bence Kuran ı kerim in türkçe açıklamasını oku çok sürükleyici oluyor.

0|0
    0|0
  • od u okudun mu

0|0
    0|0
  • tasavvuf ne demek belki ilgiliyimdir de ismini bilmiyorumdur.

0|0
    0|0
    • Allah'a ulaşma yolu diyebiliriz kısaca

• dinin gereklerini yerine getirmekle içini nefisten arındırarak manevi huzura ulaşmak farklı..Kur'anı okuyan,ibadet eden bir çok insan var ama insanlıkla alakası yok,önemli olan insanın içini arındırması diye düşünüyorum ben.tabi bu benim fikrim,herkes farklı düşünebilir,benim doğrum bu

• ibadet yerine ayin daha doğru bir tabir.zira ibadet kur'an da geçen bir kelime.araştırma ve tez konusu olabilir.diğer görüşlerini doğru buluyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Sinan Yağmur "Aşkın Gözyaşları" mutlaka okumalısın

0|0
    0|0
  • cemal sargut hoca dinle derim

0|0
    0|0
  • aşkın gözyaşlarını okuyabilirsin ama açıkcası sana elif şafaktan aşkı tavsiye ediyorum. ne kdr elif şafaktan hoşlanmasamda ve bazi bölümler haricinde kitap gerçekten güzel.. yada direk Mesnevi al. okuması zor ama gerçekten güzel.

0|0
    0|0
    • Aşkı okudum,çok güzeldi.Ondan sonra merak saldım zaten.

• hmm anladım. bende aşkı okuduktan snra merak salmıştım. senin yerinde olsaydım direk konyaya gider yerinde görürdüm imkanım olsaydı açıkcası bunu yapardım :)

Yükleniyor...