İzliycek yabancı dizi arıyorum önerisi olan var mı?

Gencler yardım edin :Dd?

izliycek yabancı dizi arıyorum önerisi olan var mı? yardımcı olusanız sevinirim :)

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli seyrettiğim diziler ;

24
    Karşı terörist birimi ajanı Jack Bauer 9. sezonunda dünyayı bir kez daha kurtarıyor. Enteresan olan nokta dizinin gerçek hayatla eş zamanlı ilerlemesi. Bir bölüm bir saat sürüyor ve gerçek hayatın 1 saati kadar sürüyor. 24 bölümden oluşan bir sezon sonunda bir tam gün bitmiş oluyor.
    9. sezonu daha çok yeni bitti. Heyecan doruklardaydı.

Falling Skies
    Uzaylı istilası konulu dizinin 4. sezonu. Biraz hafif bir dizi ama bu sıralar uzaylılarla ilgili çok bir dizi yok. Seyredilebilir ama beklentiyi yüksek tutmamak gerek.

Homeland
    Haberalma teşkilatındaki çifte ajanın hikayesi anlatılıyor. 3. Sezon sona erdi. 4. sezonu bekliyoruz. Emmy ödüllerine abone olmuş başarılı bir dizi. Politik oyunları seven ve savaştan ziyade arka planda olanlarla ilgilenenler için uygun.

Intelligence
    Kafasında bir çip olan gizli ajanın maceraları. Lost'un yakışıklısı Sawyer oynuyor. 13 Bölümlük 1. Sezon bitti. 2. Sezona devam etmesi şüpheli.

Helix
    Bir grup bilim adamının kutup bölgesindeki fantastik çalışmaları. Sy-fy kanalından yine ilginç bir dizi. Bilim insanlarının hikayesi olduğu için zevke göre izlenir. 1. Sezon yeni bitti.

Two And A Half Men
    Zengin bir bekar adamın komik hikayeleri. 12. Sezon yakın zamanda bitti. Sitcom tarzı. Charlie Sheen ile geçen çok komik 10 sezonun ardından Ashton Kutcher ile devam ediyorlar. Mizah yönü yüksek.

Believe
    Süper güçleri olan bir kızın ve onu korumaya çalışan sevdiklerinin hikayesi. 1. Sezondan oluşan 13. bölüm yeni bitti. Umut vaat ediyor. Tatlı bir hali var dizinin fakat senaryoda hiç bir numara yok. Yıllardır anlatılan konular.

Marvel's Agents Of Shield
    The Avengers'dan tanıdığımız Ajan Coulson kendi ekibini toplayıp Hydra ile savaşıyor. 1. Sezon yeni bitti. Açıkçası Avengers ve Marvel kahramanlarından sonra yetersiz kaldılar ama sonlara doğru toparladı. Ajan Coulson hatırına bile seyredilir.

Ayrıca bitmiş olan yapımlardan ;
    Sanctuary, Fringe ve Nikita

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• supernatural
    the walking dead

1|0
    0|0
    • cok güzeller ama izledim sagol yinede :)

• Supernatural Game of Thrones teen wolf the vampire diares ////// Kesin basla diycem supernatural 9 sezon sabirla izle ben tekrar basliyorum mukemmel belki izliosundur bazilarini supernatural kesin izle korkma sonlariniyi bitio ilk 2 sezon korkunc ama. mukemmel dizi

1|0
    0|0
    • bende baslamıstım supernaturale devam ederim belki tesekkürleer :)

• Kotkma izle super lannnnn :Ddfahsksnkahkakdjajdb

• Sherlock Holmes
    Game Of Thrones
    CSI :: Miami
    Nikita
    Spartacus

1|0
    0|0
  • ssavasfilmi istersen the pacifik var ,10 bolumluk mukemmel bide komik bir dizi mom diye e2 flnda oynuyo cok guzel komik bir dizi ordaki kiz da guzell ;)

1|0
    0|0
  • Beni zile kanks pisman olmazsin

1|0
    0|0
  • game of trons manyak bişey takılırsın

1|0
    0|0
  • Spartacüsss ötesi yok :D

1|0
    0|0
  • ne tazr seviyorsunki? breking bad game of thrones supernaturel, gibi gibi daha birçok dizi var izlediğim beğendiğim?

0|0
    0|0
  • nip/tuck

0|0
    0|0
  • Hıcbır fıkrım yok kanks

0|0
    0|0
  • bir ara kore dizilerine sarmıştım savaşçı ve sarayın incisini öneririm kesinlikle izle zaten kore dizileri çok uzunda olmuyor hemen bitirirsin

0|0
    0|0
  • SuperNatural, Teen Wolf

0|0
    0|0
  • chuck kesinlikle izle

0|0
    0|0
  • Var sana film olarak gunahlarin yeter

0|0
    0|0
  • Mad men.