Metal, Blues, Jazz dinleyenler?

Metal, Blues, Jazz grupları arasında en sevdiğiniz gruplar neler? Bana göre Metal müzik kategorisinde Slayer başı çeker, Progressive kategorisinde Dream Theater'i tek geçerim. Blues kategorisinde Eric Clapton ve Jazz'da Duke Ellington.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kategorilendirmekten hazzetmem ama:
    Metal'de Tool; Caz'da Peggy Lee, Nina Simone, Etta James; Blues'da Bb. King, Eric Clapton severim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Slayer haricinde söylediklerine katılıyorum metalde Megadeth bence

0|0
    0|0
  • Rammstain çok severim Avenged Sevenfold var birde Iron Maiden çok dinlerim...

0|0
    0|0
  • Metallica favorim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sadece metal müzik dinlerim hernekadar iron maidenle 9 yaşımda dinlesemde benim için machine headdir.. robb fylnn gibi bir üstad yeter zaten..

1|0
    0|0
  • Blues deyince önce King demek lazım. Hangi King derlerse, hepsi birbirinden kral demek lazım.

0|0
    0|0
    • BB King'in yeri ayrıdır. Ona bakılırsa T. Bone Walker'a kadar gitmek lazım. Ki bunun Robert Johnson'u da var. Eric daha bir hoş geliyor kulağıma. Rölatif bir durum neticede.

• Söz veriyorum adamım :D

• Harley'i de sponsor yaparsak yaşarız. Gerçi zenci müziği için onlar sponsor olmaz ama country çalıcaz, valla bak yalanıyla sıyırabiliriz :)

• Nickimden de anlasildigi gibi :D metal \m/ ozellikle trivium, pantera a7x (avenged 7fold), slipknot, Amon Amarth, kvelertak

0|0
    0|0
Yükleniyor...