Acilen ingilizcemi geliştirmem lazım !

Cat pat konuşuyorum ama nasi daha hızlı olabilirim acil lazım

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• 'listening -speaking- reading .'(ki özellikle listening çok önemli) bu üçünü yapınca istemsen bile gelişirtirirsin dilini . headway diye bir kitap var onu da alabilirsin cd ile birlikte satılıyor fiyatıda uygun 2 kitap+2 cd 50 tl falan . bu kitap sana yardımcı olabilir . birde busuu diye bir yabancı dil sitesi var oradan alıştırma yapıp yabancı insanlarla sohbet edersen 2 ayda ciddi gelişme kaydedersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şarkılarla geliştirdim ben ingilizcemi (H)

Anlamaya çalış şarkıyı ne dediğini anlamını bilmesen bile şaap, sonra çevirisine bak vs. vs.

0|0
    0|0
  • Öyle bişey varsa banada ondan.

Yabancı dil hemen öğrenilen birşey değil ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • You can learn if you daily speak English or read

0|0
    0|0
  • you need to speak with a foreign person dostum, bol bol kitap oku...imkanin varsa yurt disina git

0|0
    0|0
  • of course, you need to practice and talking all time::D

0|0
    0|0
  • Al sözlüğü kelime ezberle paran varsa kursa git.

0|0
    0|0
  • dil dile değecek.

0|0
    0|0
  • Bol bol konuşma pratiği yap ve kelime hazineni genişletmeye çalış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• o zaman bu karikatür sana gelsin:) link ya çevrende birisini bulacaksın onunla pratik ypacaksın ya da ingilizce chat sitelerine gir veya girlsaskguys a takıl:) baya pratik yapıyosun...

0|0
    0|0
  • tam olarak ne yapmak istiyorsun ? yani neden iş için mi.. turist kızlarla iletişim sağlamak için mi ne kadarı önemli. ben mesela turistlerle iletişime çok önem veriyorum bol bol youtube'de birşeyler izle.. bu saattten sonra yurt dışına okumaya gidemezsin

0|0
    1|0
  • ingilizce türkçe sözlüğü al elline türkçe kelime ve isimlerin ingilizcesini öğren.

0|0
    0|0
  • Livemocha, busuu and skype. Cümle kuramayan ben baya baya konuşmaya başladım 2 ayda

0|0
    0|0
    • busuu dayım su anda :)

• siz de bahçenizi suluyosunuz demek:) busuu da livemocha da güzel siteler.Ben de ispanyolcayı öğrendim o sitelerden..

• Bu siteyi bilmeden önce ne güzel orda dil çalışıyordum şimdi burda vakit öldüryoz :)

• try to commit more and more new words, grammatical and lexical structures to your memory

0|0
    0|0
Yükleniyor...