En sevdiginiz aktör/aktris kim?

Evet soru acik benim brad pitt jason statham johny depp falan filan;) kadinlari sayamam ya cok var

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Tom Cruise

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Leonardo DiCaprio

0|1
    0|0
  • Johnny Depp , Johnny Depp ve biraz daha düşünürsem evet kesinlikle Johnny Depp :))

0|0
    0|0
  • Ema watson zac efron falan

0|1
    0|0
  • Johnny Depp :) Keira Knightley-Cameron Diaz-Angelina Jolie aaa ve tabi ki Hugh Jackman :)

0|1
    0|0
  • Jim Carrey - Cameron Diaz :D

0|1
    0|0
  • jensen ackless

0|0
    0|0
  • jensen ackles

0|0
    0|0
  • Meryl Streep, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Benedict Cumberbatch, Jared Leto & Cillian Murphy;)

0|0
    0|0
  • john radnori jason segel, johnny deep, aamir khan, tom hanks bir de julia roberts

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Jason Statham. Ayrı bir stili var yanına biri yaklaştığında anlıyorsun artık birilerini komaya sokacağını. Çok severim kendisini. Geçen Homefront ( sivil cephe ) filmini izledim harikaydı izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Aha bunlar benim ilk 5 :
    1. Robert De Niro
    2. Denzel Washington
    3. Al Pacino
    4. Nicolas Cage
    5. Morgan Freeman

0|0
    0|0
    • Nicolas cagenin iyi olan filmi iyi oluyor kotu olanida cok kotu oluyo ya bide cok filmde iynadi iyice film k*sari oldu:)

• Ben Nicolas'ın filmlerinin büyük çoğunluğunu beğeniyorum. Dediğin doğru çok filmde oynadı ama aynısı Jason'a da olacak. Yılda en az 3 filmde oynuyor oda. Yüzlerini eskitiyorlar. O kadar çok filmde oynayınca senaryolarda pek adam akıllı olamıyor ama eğlendiriyor.

• Dogru diyosun ama jason in oynadigi filmlerin cogunun senaryo ayni zaten o yuzden belli bir seviyede ama nicolas cage de bir film izliyosun cidden basarili baska bir filme bakiyosun vasat olabiliyor

• Adam Sandler

0|0
    0|0
  • Filmlerini en beğendiğim Edward Norton. Hiç kalitesiz filmine rastlamadım.

0|0
    0|0
  • Al Pacino
    Jason Statham

0|0
    0|0
  • kimse robert downey jr dememiş tüfffff size taş olursunuz vlla

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal, Tolga Çevik.

0|0
    0|0