Günlük tutan var mı?

ne kadar zamandır tutuyosunuz?

insan neden günlük yazmak istemez? ben 1 senedir tutuyodum son 3 haftadır içimden gelmiyo. neden sizce?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• benimkinin adı günlük ama hergün yazmam sonuçta insan her gün akşın yaşamıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayatım bir ara bayağı olaylı idi. Yazacak birşeyler oluyordu yani. Fakat şimdi durgunlaştı. Yazmak da gelmiyor içimden.

0|0
    0|0
  • valla günlük tutsam, nereye koycam nası saklıcam hadi biri okursa derdinden hastalanacağım için tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • Günlük tutmasam da sıkıldığım ya da mutlu olduğum anlarda o halimi yansıtan bir not defterim var günlük gibi tarihlerini de yazıyorum günlükten daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • 10 yasimdan beri tutuyorum sadece günlük tutmak amaciyla yaparsan sıkılırsin zaten sana iş gibi gelir ben arkadaşımla konuşur gibi yazıyorum hatta kimsenin bilmedigi kafamda kurduğum bir arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Canlı varlıklardan daha iyi anliyo cansız kağıtlar beni

0|0
    0|0
  • Gunluk alirim farkli bir heyecanla, ilk 2 gun yazarim sonrasi gelmez hicbir zaman

0|0
    0|0
  • Eskiden tutardim simdi tutmuyorum. Hala var ama nerde bilmiyorum :/ aramak lazim sonucta kucuk yasta yazdiklarimiz komik oluyo :D

0|0
    0|0
  • normal ya sıkılıyo insan bir süre sonra her şeyden ^^
    ben en son 9 yaşımdayken yazmaya başlamıştım. 1 sene sürdü. sonra bizimkiler okumuş söyleyip gülüyolar rezil oldum içimden gelmiyo artık günlük tutmak :D

0|0
    0|0
  • Tutyodum yazmaktan yoquldum

0|0
    0|0
  • annem sürekli okuduğu için bıraktım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgiliyle yapilan whatsapp konusmalari varken ne gerek var?
    Sabah gunaydinla basliyor gun icinde olan biten her olay anlik olarak sevgiliye bildiriliyor, hisler duygu ve dusunceler iletiliyor
    Sonra iyi gceler ve kapanis

0|0
    0|0
  • normal herkes öyle illaki o heves bitiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...