Ahmet Kaya dinleyenler en çok hangi şarkısını seversiniz?

Hasta bir Ahmet Kaya hayarını olarak Yakarım Geceleri en sevdiğim şarkısıdır

Güncellemeler:
dinlememiş olanlar için gecenin bu saatinde sizi bam başka diyarlara götürebilir " Yakarım Geceleri " dinleyin zaten bırakamıyacaksınız

0|0
1512

En İyi Kız Görüşü

• Elim elim kan içinde yanıma gel yanıma anne
    İki yanımda iki polis ellerim kelepçe de beni bul beni bul anne... Ahmet Kaya şarkıları hepsi ayrı güzel be hangisini hangisinden ayırır ki insan. Adam kaybedilince değere bindi ben ona yanarim

0|0
    0|1
    • ülkemiz de beyinsiz çok be böyle bir sanatçı bir daha gelmiyecek

• erkeklerin verdiği son cevaba bak anlarsın :)

• Ewt anladim... Düşünceleri çarpıtılarak anlatıldığına inaniyorum. Vatan bölmek gibi bir derdi olmadığına her zaman inandım ve inanıyorum. Ki oynayan iki yüzlü insandansa ne dediğini bilen düşüncesini ortaya açıkça ve mertçe koyabilen adam gibi adamdir. En azından düşman mi dost mu bilirsin. Sırtından vurmaz!!!

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• şu dağlarda kar olsaydım

0|0
    0|1
  • Kum gibi tinininim

0|0
    0|1
    • şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik :)

• gezi parkında çok güzel bir nesil yetişiyo demiştim o sıralar öyle düşünüyordum meğersem sadece ordakiler bilinçli gençlermiş

• Gezi parkındkler gevşek koministtn bşka birşy degil bna göre neyse sohbet siyadete grmesn hiç saygılar sevgiler:)

• Yakamoz

0|0
    0|1
  • Ahmet kayanin hangi sarkisi dinlenmez ki butun parcalarini severek dinliyorum

0|0
    0|1
  • Söyle

0|0
    0|1
  • Beni vurr

0|0
    0|1
    • çok şeyler anlattığı bir şarkı beni vur beni onlara verme

• adami Fransalara sürgün ettiler sevdiklerinden ayrıldı. Tamamen gerçek olmasada kısmen gerçek bence

• yaşasaydı da konserine gitseydik şarkılarına işlik etseydik

• Söyle..

0|0
    0|1
  • Mahur Beste.

0|0
    0|1
  • Arka mahalle

0|0
    0|1
  • Annem
    başım belada

0|0
    0|1
  • Acılara tutunmak

0|0
    0|1
  • kafama sıkar giderim

0|0
    0|2
  • Aglaaaaaaaa

0|0
    0|1
    • kızlar mı daha çok dinliyor yoksa erkek olduğum için mi soruma cevap vermiyolar :) 6 kız 3 erkek

• Valla bilemiyommmmm

• kum gibi iyidir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Yakarım geceleri +1

0|1
    0|1
  • Dinlemem, sevmem. "Arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım" diyen, PKK konserlerinde boy gösteren bir vatan hainini dinlemem, dinleyenden hoşlanmam, dinlenilmesini normal karşılamam.

0|0
    0|0
    • işte o adamın ülkesi için neler yaptığını anlıyamazsın sen uğur ışılak dinle o ülkesini çok seviyor milliyetçi bir sanatçı o kadar milliyetçi ülkesine aşık ki para için hayran kitlesi ve kendi partisi mhp yi bırakıp akp ye geçmiştir..
      ölmeden önce bir sözü var eğer bir gün ölürsem kimse ahmet kaya ülkesini sevmiyordu demesin
      ahmet kayanın mhp lilere konseri var bilir misin kürtçe şarkı söylemek istedi diye bu kadar dışlanan gazetelerde şerefsiz başlıkları atılan ülkeden sürgün edilen birisinin onları yapmaktan başka şansı yoktu heralde

• her şey çok kolay sizin gözünüz de medyasıyla halkıyla bir linç kampanyasından bahsediyorum ahmet kaya sahneden indikten sonra serdar ortaçın çıkıp onuncu yıl marşını okumasından bahsediyorum sevdiklerinden ayırıp uzaklara göndermekten aksi takdirde öleceğinden bahsediyorum ama haklısın eline bayrak alıp ne mutlu türküm diyene demeliydi değil mi?
      o adam bü ülkede barışı sağlayacak 1 numaralı adamdı sizin gibiler yüzünden memleket hasretinden sürgünde vefat etti insanlara bölücü diye hakaret etmek ne kadar kolay o adamın senden bin kat daha fazla katkısı var bu ülkeye

• Meseleyi sadece bir törendeki olaylara bağlamayın. Hele hele meseleyi "vatanından ayrıldı" tarzında, aynı Fetullah Gülen'in yaptığı gibi "Vatana hasret" vs diyerek duygusallaştırmayın. Duygu sömürüsü yapmayın.

Ahmet Kaya'nın tek isteği Kürtçe şarkı söylemekten ibaret değildir. Görüşleri bellidir. Avrupa'da ne tarz konserlere çıktığı da bellidir. Bunu da herkes bilir.

Bu da ses ile, yorum ile, dygu sömürüsü ile üstü örtülecek bir durum değildir.

• Çok şarkısı var hepsini de çok seviyorum. Aklıma çocukluğum gelir hep dinleyince, köye giderken çocukluğumda arabada sadece ahmet kaya çalardı :).

0|0
    0|1
  • kum Gibi

0|0
    0|1
  • Söyle.

0|0
    0|1
  • Hadi Bize Gidelim Yar

0|0
    0|0
  • Söyle ve kum gibi eşit olarak dinliyorum kum gibinin yeri ap ayrı ama

0|0
    0|1
  • Kafama sıkar giderim

0|0
    0|1
  • soytarılık etmeden güldürebilmek seni..

Ayrılığın hediyesi

0|0
    0|1
  • Doruklara sevdalandim favorim

0|0
    0|1
  • siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz

0|0
    0|1
Yükleniyor...