Neden Fotoğraflarda Kötü Çıktığımızı Düşünüyoruz?

cevabı bulan cıkcak mı bakalım...

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• yok vallaha taş gbi çıkıyom ne ylan solim :D:D

0|0
    0|0
  • bilmem ama ben gerçekten kötü çıkıyorum

0|0
    0|0
  • Oyleyiz cunku

0|0
    0|0
  • Çünkü içten değiliz, gülüşümüz gerçek bir gülüş değil, kasılıyoruz.

0|0
    1|0
  • Belki de kendimizi gözümüzde fazla büyütüyoruz ve fotografta görünce de kendimizin böyle olabilecegine ikna olmuyoruz :) Mesela insan kendi sesinin telefonda nasıl çıktıgını duyunca da bir tuhaf oluyor, kendi kendimizi daha farklı görüp, düşünüyor olabiliriz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aynaya bakıyoruz herşey cok güzel foto çekiliyoruz hiç alakası yok gibi. ayna direk yansıyanı gösterir sana yatay olarak fotoda öyle değil ama. ve insan gözü mgpixel bakımından kat kat üstündür o yüzden daha ne görebilirsiniz en ince ayrıtısına kadar fotoda o şansınız tabi ister istemez farklılıklar meydana gelir. bide fotojenik bir yüze sahip olmak önemli bazi insanlarda fotoda güzel cıkar normalde okadar değildir bazısıda fotoda kötü cıkar normalde daha iyidir.

0|0
    0|0
  • Aynalarda kendimizi herzaman tam karşı açıdan görüyoruz yani gözümüz bunu oranlıyor bü yüzden hep iyi görüyoruz kendimizi ama gerçek hayatta fotoğraflarda bu açıyı yakalamak çok zor olduğu için farklı bir açıdan kendimizi görüyoruz ve beğenmiyoruz bla bla bla. :D

0|0
    0|0
  • insan beyin kimyası geregi kendini begenmez. Bu arada kendini cikrinde gormez. beyin aynada kndinzie baktıgınızda 3kat daha guzel gosterir sizi kendinize. Lakin bu resimlerde oyle degildir. Kişi kendi goruntusunde bir kusur gorme dusuncesindedir ve o yuzden fotolarınada cok bakmaz cekse bile.

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=XpaOjMXyJGk bunu seyret cok güze bir video ;-)

0|0
    0|0
  • ışık açısıyla alakalı olabılır kanks

0|0
    0|0
  • aynada daha iyi değil mi

0|0
    0|0
    • ayna yüzünden zaten kötü çıktığımızı düşünüyoruz

• 2 boyut meselesi. Herkes 3 boyutlu haline alışık. 2 boyutlu resimler detayı atlar sürekli. Ondan dolayı resmi sevmeyiz

0|0
    0|0
  • Valla ben de kendimi fotojenik görmüyorum :\

0|0
    0|0
  • Çünkü kötü çıkıyoruz, direk alıp çekiyoruz 0 profesyonellikle çekiyoruz ondan kötü geliyor tabi :D

0|0
    0|0
  • Çünkü kötüyüz hacı.

0|0
    0|0
  • Öyle düşünmüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...