Serdar Ortaç şarkılarını beğeniyorum?

Müzikle ilgileniyorum.. Söylüyorum çalıyorum.. Sıla Sezen Aksu vs hepsini dinlerim.. İsmail YK Arsız Bela falan neyse dalga geçsinler de.. Bu adam saygıyı hakediyor..
bir kaçtane anlamsız sözleri yakalayıp dalga geçtiriyorlar ama.. Çok kaliteli şarkılara sahip genelde.. Ebru Gündeş bengü gülşen vs bir çok sanatçıya şarkı vermiş bu adam..
Özellikle slowları çok iyi
Şunu seviyorum mesela
http://www.youtube.com/watch?v=9UVxe6EA4u0

Güncellemeler:

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bütün şarkıları birbirinin aynısı ya :S

0|0
    0|0
    • Var mı örnek :) Ben hepsini bilmiyorum bir kaçtanesi çok hoşuma gidiyo.. Sözler etkileyici

• okul servislerinin bir numaralı şarkısı hep serdar ortaç oluyor :D hepsini ezberledik servisçiler sayesinde :D

Kızlar Ne Diyor 2

• valla ben sevmiyorum. genel olarak hepsi çok anlamsız bence. müziklerini de çok beğenmiyorum. ama beğenenler de var o da onların müzik zevki ne yapayım yani

0|0
    0|0
  • Seviyosan napalim?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 7 dakikalık serdar ortaç şarkısı.7 nota var ve her nota için 1 dakika. hadi geçmiş olsun...

0|0
    0|0
    • Örnek at kardeşim :)

• genelde porcupine tree vb yani progressive gruplar bu kadar uzun şarkı yapar. aklıma öyle bir sentez geldi konuk sanatçı olarak katılsa misal (ki steve bunu kesin döver) yine de dinlemezdim sanırım :/

• Sevmiyorum sanatçı da değil benim gözümde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...