En güzel, etkileyici film önerileri?

Neredeyse IMDB Top 250 filmlerini bitirdim sayılır, daha farklı, güzel film veya filmler önerisi olan var mı?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik-Gerilim dedin de, aklıma direkt ''Koku-Parfüme'' geldi.

0|0
    0|0
    • Koku: Bir Katilin Hikayesi güzel bir filmdi. Teşekkürler önerin için.

• Aldım arşivime. Çok teşekkürler, dejavu80.

• Rica ederim, iyi seyirler.

Kızlar Ne Diyor 1

• APOCALYPTO şiddetle öneririm :) en vahşi ve kanlı sahneler bu filmde acayip sürükleyici ve gerilim içeren bir film ama türkçe dublajı bulunmamaktadır zaten tavsiyede etmem :) ayrıca YEŞİL YOL / ZOHAN'A BULAŞMA filmlerinide öneririm daha çok var ama aklıma gelen bunlar

0|0
    0|0
    • Yeşil Yol filmi zaten kült olmuş bir film. Apocalypto ve Zohan'a Bulaşma filmlerini henüz izlemedim fakat not aldım. Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 5

• Amir Khan filmleri olabilir, "Anne gibi" "Cennetin çocukları" "Kertenkele" de duygusal iran sinemasının duygusal filmlerinden

0|0
    0|0
    • Film önerileriniz için teşekkür ederim. Önermiş olduğunuz üç filmi de listeye ekledim. İyi bayramlar diliyorum.

• Yerli bir film; Mustafa Hakkında Her Şey. Pek bilen yoktur, şahane ötesi bir filmdir. Fikret Kuşkan ve Nejat İşler oynar. Onun dışında son izlediğim filmi söyleyeyim ama izlemişsindir. Pi'nin yaşamı ve Kaynak. Kaynak biraz yorucu, değişik bir film :)

0|0
    0|0
    • Pi'nin yaşamı çok hoştu. "Mustafa Hakkında Her Şey ve Kaynak" önerini dikkate alacağım, teşekkür ederim kardeşim.

• Rica ederim, iyi seyirler. :) (Özellikle Mustafa Hakkında Her Şey)

• Forest Gump

0|0
    0|0
    • İzlediğim en güzel filmler arasındadır. Teşekkürler önerin için.

• hangisini söylesem izlemişsindir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Söyle bakalım, belki izlememişimdir :-)

• Teşekkür ederim, aralarında kült filmler de var fakat "Savaş Tanrısı ve Ada" filmlerini izlemedim, not aldım.

• ikisinide es geçme derim.

• nasıl bir şey istiyorsun dram bilimkurgu komedi?

0|0
    0|0
    • Psikolojik-gerilim filmlerini severim fakat farketmez, güzel olsun yeter.

• Muhtemelen izlemişsindir ama psikolojik deyince

Ah Belinda

Bunun haricinde
      İhtiyar Delikanlı
      Yetimhane
      İçimdeki Deniz
      Ah Güzel İstanbul
      Derin Karanlık
      Drag Me To Hell
      Gözcü
      Fasulye

Aklıma bunlar geldi

• İçimdeki Deniz - Mar Adentro ve İhtiyar Delikanlı filmlerini izledim, diğer önerilerini not aldım. Teşekkür ederim kardeşim.

Yükleniyor...