Bazı Erkeler neden yolda yürüken sürekli tombala çeker gibi cinsel organlarını kaşıyorlar?

Bazı Erkeler neden yolda yürüken sürekli tombala çeker gibi cinsel organlarını kaşıyorlar ayıp değilmi çocuk kadın demeden sanki maden arıyor bu neya...

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• "Tombala çeker gibi"

"Maden arıyor"

Harika laflar. Muhteşem. Hahahahahahaha!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Onlar hep Recebin akrabalarıdır..:)))

1|0
    0|0
  • o değilde bazı kızlar dönük dönük götüne bakıyor yeminle soruna misilleme olsun diye değilde sorun bu merakımı tekrar gün yüzüne çıkardığı için soruyorum

0|0
    1|0
  • Arasıra kaşınıyor tabi. Bunu abaza gibi sapık gibi tombala çeker gibi yapmamak lazım. Kaşımamak lazım. Baktınız çok fena çaktırmadan yapmalısınız. Aile var bayan var kısaca rahatsız olan var. 😎

0|0
    0|0
  • Bazende cok pis kaşınıor ama napalım

0|0
    1|0
  • Senin başka işin yok mu? Bırak edepsizliğini yapsın.

0|0
    0|0
  • Özür dilerim ama tamamen Hayvanlık hani bazen oluyo kıldan falan kaşınıyorda bu ş*refsizler kız gördüklerinde özellikle yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Onlerinde bir et parcasiyla dunyanin hakimi zannediyorlar kendini ezikler.

0|0
    0|0
  • Hooop 2. çinko
    Mevzu neymiş beyler :/

0|0
    0|0
  • Kasiniyo
    . Ya da ereksiyon olunuyo

0|0
    1|0
  • Kaşınıyor, pişiyor, sıkışıyor, ereksiyon oluyor; her durumda müdahale ederim. Sen abazansan ben ne yapayım, insani bir durumu bu hale soktun ya helal olsun sana.

0|0
    0|0
    • pişiyorsa , kaşınıyorsa doktora git sıkışıyorsa sıkıştırma yolda yürürken boşalıyorsan vay senin haline acırım :))))))))))))))))))))))

• pantolonunu ançak acemiler batırır işi bilen bayanlar tetbirlidir aile yakınlarını kaç sefer öyle gördün onlara kaç sefer Allah yardımcısı olsun dedin ki

• Milli Savunma Bakanlığında 35 üstü bir kadın gri renkte pantolonunu batırmıştı. Ben gülmedim, üzüldüm.

• Vites atıyorlar ablacım

0|0
    0|0
  • terbiyesiz insanlar ya ben bile görünce utanıyorum ama onlarda tık yok sanki nefes almak kadar olağan bir davranışmış gibi ortalıklarda dolanıyorlar

0|0
    0|0
  • haha :D çok güldüm soruna doğru var öyle kişiler

0|0
    0|0
  • eskiden o çoktu şimdi biraz azaldı sanırım alışkanlık ediniyolar veya mantar var veya erkeklik duyguları kabarıyo ama şimdi azaldı yere tükürmelerde azaldı birazda eğitim

0|0
    0|0
  • Abazalar

0|0
    0|0
  • hiç farketmedim

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum öyle. hiç umrumda da olmaz. kaşıntısı geçsin ben rahat edeyim

0|0
    0|0
  • keyfimizden değil heralde, kaşınıyor kardeş

0|0
    0|0
    • doktora git... DOKTORA.

• anlık olanlara bir şey diyon yok bazıları tombala çekiyo 2. çinkoyu bulacak lafımız onlara...

• He onları bilemem şapşik :D

• En nefret ettiğim erkek tipi ayı bile az oylelerine

0|0
    0|0
  • Evet cok kotu bir durum ben nefret ediyorum tukurenlerden yol kenarinda iseyen erkeklerden bu nedir ya ananiz baciniz yok mu yapmayin

0|0
    0|0
  • bazıları alışkanlık bu zmana kadar kimse bişy demeştr bazılarıda rahatsız olunduğunda elleme olabilr bunun detayını vermicemde sizdede illki oluyodur ama tasnif etmiyoruz onda hem fiikirz

0|0
    0|0
  • sanki siz hiç kaşimiyorsunuz ha :)

0|0
    0|0
    • evet KAŞIMIYORUM.

• aama emin ol zevklerinden kaşimiorlar :) kaşindiği için kaşiorlar ama ben kiyida köşede yapyrum kimsenin görmeyeceği yerde :)

• buna erkek olarak bende rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • kasınıyo kasınıyo

0|0
    0|0
  • Seninde gözüne takılmış hani

0|0
    0|0
    • Sanki şirket kurmuşta reklamını yapıyor ortak arar gibi karıştırıyor

• Kolay değil sonuçta bir sağa bir sola dönüyor ister istemez rahatsız ediyo haliyle oynicak :)

• Yolda gormedim ama telefonla konusurken dikkat edin cinsel organila oynarlar

0|0
    0|0
  • aynen bencede.

0|0
    0|0
  • Ben yolda yürürken masturbasyon yapiom ne haber

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hahaha haklısın

0|0
    0|0
    • ben hep haklıyımda haksızlar nerede :)))

• sizin gozunuz neden hep asagıda yolda yürürken o vakit :)

• gözü olanın gözü çıksın ama sanki şirket kurmuşta reklamını yapıyor ortak arar gibi karıştırıyor

• igrencler! gozune bakiyorsun utansin diye, hala devam ediyor.
    iyyyyy, aklima geldi bak o_O

1|0
    0|0
Yükleniyor...