Önerebileneceğiniz yabancı diziler ve filmler

önerebileneceğiniz yabancı diziler..izllediniğiniz ve sizi etkileyen filmler

0|0
7|1

En İyi Erkek Görüşü

• supernatural... fringe... touch...dr who... dr house... how i meet your mother's...two and half man...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Merlin

obir fenomen )

teen wolf

genc kurt adamlarla ilgili macere dolu bir dizi . Ask heyecan korku gibi swyler de var

despered house wife

şu an kanal d deki umutsuz ev kadinlari dizisinin orjinali dunyayi kadinlarin gozunden goruyorsunuz bir nevi bazen cok komik olabiliyor

smalvilla

supermanin dizi hali olarak dusunebilirsin farklar var ama kahramanlar benziyor )

the secret circle

anlatilamyacak kadar olayin yasandigi marera dolu bir cadı cemberinin hikayesi fantastik )

film olarakta newyorkta bes minare kotû ogretmen ve john canter iki dunya arasindayi oneririm

0|1
    0|0
  • Dizi olarak ben cnbcedeki dizileri seviyorum ama nettende izleyebilisi benim begendigim diziler

two and half man

her zaman ailesinin beceriksiz cocugu olan bir adamn karisindan bosandiktan sonra abisinin yaninda yasamasini abisi öluncede abisinin evini alan yakisikli gen milyonerin yaninda sıgıntı olarak ucuk kacik ogluyla yasamasini anlatiyor . Cok eglenceli ve komik bir dizi

person of intresed

cok zeki bir adam bir makine yapiyor makine herseyi biliyor ve kismen gelecegi gorebiliyor makine yeror olaylarini engellemek icin yapildi . Ve devlet sadece bunla ilgileniyor diger olaylara ise devletten gizli bir sekilde makineyi yapan adam ve vicdanli eski seri katil bakiyor ve ölûmleri engelliyor Türk polisiye dizilerinin ne kadar kotu oldugunu bariz dusunuyorsunuz

0|1
    0|0
  • film: Dear John..

Cok agladim bu filmde ya

0|1
    0|0
  • My name is earl

0|1
    0|0
  • The 24, supernatural, house.

0|1
    0|0