卐 Adolf Hitler hakkındaki düşünceleriniz neler?

Merhaba arkadaşlar..
Nazi imparatorluğunu kurmuş olan ve 60.000.000'dan fazla nedenli , nedensiz ölüm gerçekleştiren ve tam olarak nedeni bilinmesede Yahudi düşmanı olan ' Hitler ' hakkındaki görüşleriniz neler?
Kuşkusuz en kanlı diktatörlerden birisi , gözleri kin dolu.
Alman ırkını en üstün ırk sayan Avusturya asıllı bu politikacının öfkesi neydi sizce?
Ölümü gerçekleşmesine rağmen yıllar boyu kayıbıyla dünyayı saran korkusu milletler için bir tehlike olan bu adam hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

38.media.tumblr.com/...lymfq6N2qE1qbazc2o1_500.jpg

0|0
1830

En İyi Kız Görüşü

• yahudide olsa çoluk çocuk yaşlı savunmasız insanlar öldürülmemeli...

1|0
    0|1
    • Kesinlikle

• Onlar filistinli kardeslerimizi savinmasiz olduruyorlar !

• Evet haklisin aslinda onlar baslatti.. hadi bizde onlarin cocuklarini fosfor bombalariyla yakıp karsilarina gecelim piknik yapalim.. miden vicdanin kaldiricakmi? Ben o kadar acimasiz olamam:(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Almanlari hala ismiyle korkutabiliyorsa gercekten istedigini elde etmis. Toplama kamplarini gördükten sonra korkularini anlayabiliyorum.
    Hic bir ideoloji hic bir sebep yapilan zulümun agirligini hafifletemez.

1|0
    0|0
    • Toplama kampları tam bir vahşet ^^
      Dediklerine katılıyorum

• 0|0
    1|0
  • Keske olmeseydi

0|4
    1|0
  • Yahudileri dünya üzerinden iyice silip ölseydi keşke.

1|3
    1|0
  • Adamin dibidir :) küçüklüğünden beri yasadigi olaylarda yahudilerin sürekli pis isler yaptigini gördüğü için kin duymaya baslamistir ilk zamanlarda sosyalist iken sonradan faşist tarafa geçiş yapmistir ilginç bir o kadar da zeki bir adamdir.

0|2
    1|0
  • Ağzı çok çok iyi laf yapan politikacıdır. Kavgamı da okudum onu daha iyi anlarım belki diye.
    Keşke politikaya atılmasaydı ve ressam olsaydı..

0|0
    0|0
    • Dünyanın düzeni daha farklı olurdu eminim ozaman ^^
      Sanata önem vermiş zaten diktatörlüğü sırasında da.

• O konuda takdir ederim Hitleri zaten. Ama demokrasiyle çıktığı koltuğa diktatörlük getirdi.. Aşırı milliyetçiliğin iyi bir şey olmadığını gösteren nadir insanlardan.
      Ayrıca diktatörlüğün revaçta olduğu zamanlarda bu ülkeye demokrasiyi getirmeye çalışan Atatürk'e karşı daha çok saygımın artmasına neden olmuştur.

• işin ilginci günlük hayatında da çocukları çok seven, hanımlara karşı çok nazik davranan bir insan olarak bilinirmiş.

0|0
    0|0
  • Dünyanın gelmiş geçmiş en zeki, en hırslı insanlarından.

1|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum. Burdaki insanlarda söylüyor keşke yaşasaydi ve yahudileri yok etseydi. Ama her Yahudi İsrail den değil Türk yahudilerimiz de var

1|1
    0|1
  • Adolf hitler benim gozumde mutlak irade mutlak guc demek. Cok zeki bir adamdir.

0|2
    1|0
  • Keske hala yasiyor olsaydi. Yarim kalmis isini bitirebilirdi belki...

1|0
    1|0
  • Ne giyim Allah af etsin :-)

0|0
    0|0
  • yahudileri bitirip gideydi iyiydi bugünkü israil olmazdı , belki ırkçı bir yaklaşım ama böyle düşünüyorum. net

0|0
    1|0
  • Bize dünyada tek bir insanın ulaşabileceği gücün büyüklüğünü gösteren, kötü de olsa bir örnek.

0|0
    0|0
  • kendisini çok seviyorum iikide böle biri var olmuş

0|1
    1|0
  • O zamanlar almanyada yahudilerin büyük birçoğu zengindi. Herşeye sahipti diyebiliriz. Almanlar onların yanında 2. bir sınıf gibiydi bu yüzden yahudilere kin beslenmiştir.

0|1
    1|0
  • yahudilerden bir farkı olduğunu düşünmüyorum

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• katilliğin bir açıklaması olmaz ama ben bu adamı seviyorum. bir amacı var en azından.

0|1
    2|0
  • neden yahudiler? kavgam kitabında yazdığı gibi yahudilerin sanat eserleri daha çok alkış alıyordu yok a dese yahudilere herkes hayrandı.. iktisadi mülkiyetler hep yahudilerindi bence bu kavgam kitabı tamamen zırvalıktan ibaret bir defa o dönemdeki shell gibi ingiliz petrol şirketi almanyanın en büyük sermayeye sahip şirketiydi.. almanyada opeli satın alan amerikalı genaral motors ülkenin en büyük otomotiv üreten fabrikasıydı günde 480 araçla en büyük katma değeridir.. ingiliz citibank almanyadaki en büyük mevduata sahip bankasıydı hatta 1929 yılındaki ekonomik buhranda emtia açığı için abdye altın gönderen almanyadaki citibankdan gitmiştir bunu willard cochranenin büyük buhran makalesinde bulabilirsiniz yani demem o ki bir sürü yahudi dışı finans.. emtia otomotiv gibi ekonomin can damarları yahudilerin elinde değilken neden yahudiler bence gebermeden önce bunu hitlere sormak lazımdı çünkü bu anti semitizim tamamen kurgulanmış olduğunu düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • Haklımıydı? Belki bunu bugün daha da derin düşünmek lazım. Çekici bir liderdi. Korkmuyordu halkı için her şeyi yapabilirdi. Yaptı da ama engel oldular. Bazı yanlışlıklar yüzünden yapmak istemediği şeyi yaptı, belki de yapmadı yapmış gibi gösterildi. Bugün yaşasaydı ne olacağı belliydi.

imagizer.imageshack.us/.../96df9c.jpg

1|0
    0|0
  • adam bir dahiymiş aslında basladığı işi keşke yasadıgı zamanlarda bitirebilseydişu israiloğullarının kökünü yok etseydi... Bizde mal gibi şerefsizlerin bize ve filistinlilere yaşattığı acıyı izlemezdik.. Kimbilir okuyanlar beni ırkcılık ile suçlayabilir nede olsa çoğu kişiler yeri geldi ermeniyiz dedi yeri geldi baska birsey :=) walla umrumda değil... Şimdi yasamış olsaydı bir numaralı adamı olur onu savunurdum

1|0
    2|0
  • öfkesi neydi anlatıyım sana hitler basit bir işçinin ogluydu almanyada yahudiler herşeyi eline almıstı almanlar 2nci sınıf ırk gibi muamele görüyolardı hitlerin babası almanyada işsizlikten ve fakirlikten italyaya gitmiştir hitler okul falan bitirmemiş sonra hitler almanyaya dönmüş basit bir askerken basarılarıyla buralara kadar yükselmiştir sonrada seçimlere girip devletin başına geçmiştir hitlerin yaptıgı şeylerin kendince sebepleri wardı ve bana görede haklı bazılarında

0|0
    1|0
    • avusturya ayrı bir yer değil avusturya almanyanın arka bahçesi ve çogu alman önceden ikisi birlesikti yani avusturya asılı die bişey yok

• İşçi partisi kurarak 6 7 kişilik bir oluşumla , buralara kadar gelmesi başarılı.

• tabiki ya hiç bir güccü olmadan yapmıstır bunları arkasında hiç bir güç yoktur prası yoktur sadece zekası ve savas kabiliyeti vardır

• 卐 Heil Hitler <3 卐

1|1
    1|0
  • hitlerin düşünce yapısını sevmem lakin Türk ordusu elimde olsa tüm dünyayı kuşatma altına alırdım kelimesinden dolayı hafiften bir sempatiklik var yani ne yalan söyleyim

1|1
    0|0
  • Keske yasasaydida israili yok etseydi..

1|1
    1|0
  • Adolf Reis ccc

0|1
    1|0
  • Hitler: Kötülüğün Yükselişi filmini izlemenizi tavsiye ederim. Çocukluğundan gençliğine, politikaya atılışına ömrünü akıcı bir şekilde anlatmış bir film. Filmi izlediğinizde Hitler'in neden bunları yaptığını az çok anlayacaksınız.

0|0
    0|0
    • Biraz biraz izledimde tam olarak bakamadım bazılarına :)
      Teşekkürler

• İlk başlarını acımayla, sonrasını hayranlıkla ve sonunu nefretle izledim diyebilirim.

• Hitler'in Yahudi çocuğu olduğu yani annesine iş yerinde patronu tarafından tecavüze uğramış ve Hitler'in o tecavuzden doğduğu söylenir.. Nefretinin altında yatan bir diğer neden bu olabilir.

0|0
    0|0
  • keşke yapacağı işi tam yapsaydı ya da hiç yapmasaydı, dünyanın belası oldu yahudiler şimdi

1|1
    1|0
  • Yahudilerin olayları gündeme gelmeden önce o kadar laf ederlerdi adama insan degildir yok öyle yok böyle.
    Bugunkü olaylar oluyor Adolf kahraman olarak gündeme geliyor neredeyse.
    İlginiçtir dogrusu.

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim ben çocuklugumdan beri hitleri severim savundugum zaman resimlerini paylastıgım zaman fasist diyolardı :)

• Adolf ben bok kadarken belliydi yüzündeki kini adamın gülen bir resmini görünce çok şaşırmıştım. :D

• Yahudileri öldürdğünden dolayı baya seviyorm bu adamı :D :D

1|1
    1|1
  • çok severim kendisini.. kısa sürede çökük almanyayı üst seviyelere taşıdı ama biraz çılgın istekleri vardı..

0|0
    0|0
  • israildeki yahudilerin kökünü kazıyamadı. bir zamanlar siz bana küfür edeceksiniz demişti şu an hitlere küfür ediyoruz. israilin kökünü kazıyamadı.

0|0
    2|0
  • Zeki olduğuna eminim ama ne yazık ki insanlık adına birşey bildiğini söyleyemem.

1|0
    0|0
  • bence nevrozlu bir bireydi

0|0
    0|0
  • çok zeki adamdı sadece rusya savaş açmayacaktı

0|0
    0|0
  • Iyi veya kotu bilinmez ama buyuk adam. Cok buyuk.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...