En kaliteli korku filmleri bile korkutmuyor artık, n'apmalıyım ?

En kaliteli korku filmleri,Halka,Musallat,Doğmamış,Paranormal Activity,Garez,Aynalar,Kara Sular,Nabız,Resimdeki Hayalet vs vs...

Cinayet sevmiyorum, ruhani filmlerin çoğunu izledim.

Cinayet filmlerinden korkmuyorum,birinin birini öldürmesi falan hiç etkileyici değil.Şöyle ruhani korku olsun diyorum ama ya hiç gerçekçi olmuyor ya da o filmi izlemiş oluyorum.Şöyle korkudan altıma ettirecek bir korku filmi yok arkadaş ! Lunapark'larda Korku tünelinin en kalitelisine bindim,karanlık ve heykeller ...

Esrarengiz cinli evler falan hep hikaye.Geçen cinli cinli dediler girdik baktık hiçbir şey yok.Yok çarpılıyormuşuz,yok resimler ters oluyormuş,ayak sesi geliyormuş palavra.

Adrenalin hormonlarım mı üretilmiyor ne oluyor anlamadım ki. Korkmak istiyorum.Bana bir derman bulun,en kalitelisinden bir korku filmi var mı ? Yada Türkiye sınırı içerisinde bildiğiniz korkunç yerler,korkutan evler var mı ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bildiğim bir tane film var. Liseliler dünyayı istila ediyor. Allah'ım hayatımda öyle korktuğumu hatırlamıyorum. Baktığın heryerden bir liseli çıkıyor. Tam bir kabus.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Neden korkmak isdediğini anlamadım.Ama sana bir ihtiyaç gibi mi geliyor.Bence hayatın monotonluğunu filmle veya saçma yerlerle harcama.Gerçekten gülebileceğin içden sevgi duyabileceğin yerler veya kişiler olursa üstündeki bu duygular açığa çıkar.Yoksa hiçbir insan kendisine mantıksız gelen hiçbirşeye gülmez,ağlamaz ve korkmaz.Ona bu mantığı işleten duygulardır.Yeterki duyguların açılsın.Ozaman tek eksik korku değil diğerleri olduğunu anlarsın.

0|0
    0|0
  • Fourty Kind önerebilirim Bunun yanında izlemediysen Emily Rose '' Şeytan Çıkarma '' filmi gerçek bir hikayedir. Anthony Hopkins'in oynadığı ayin filmide çok iyidir.

0|0
    0|0
    • Ayin'i izledim pek korkutmadı şahsen..

Ama diğerini izleyeceğim bakalım..

• Cin mi görmek istiyorsun ? Al sana o zaman gör bakalım,korkarsan karışmam şimdiden söyleyeyim.. +18 link

0|0
    0|0
  • Yabancı dizilere felan bak aralarında dediğin tip diziler var...ama öyle korkarmısın bilmem

0|0
    0|0
  • sana bi ugrasınlarda korkuyonmu korkmuyonmu ben seni görürüm ozaman ;)

0|0
    0|0
  • toplaşın cin cagırın belki gelir de eğlenirsiniz :D

0|0
    0|0
  • gece gidip mezarlıkta gez ozaman korkarsın heralde

0|0
    0|0
    • Ölüden değil,diriden kork derler..

• Korkulcak ne var ki ?

• sen bilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1