Bakabilir misiniz? Düşüncelerinizi benimle paylaşır mısınız?

Ben günümüz şarkılarını pek dinleyen biri değilim. Daha çok nostaljik şarkılar dinliyorum. Biraz eski kafalıyım. Bu karşımdaki insanı kötü etkiler mi?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben doksanlari dinlerim en guzel sarkilar o zamanlardi cocuklugumun sarkilari ayni dusuncelere sahibiz sanirim senin nostaljiden kastin hangisi :-) sahnen benim hosuma gider :-)

0|0
    0|0
  • Bende daha çok eski şarkıları dinliyorum. Senin zevkin bu karşı taraf beğenmezse değiştirecek misin yani

0|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz ben güzel olduğu sürece her şarkıyı dinlerim karşındaki de senin kafa denginse hiçte kötü bir etki etmez yani

0|0
    0|0
  • Şarkı paylaşayım, olmaz mı?

http://www.youtube.com/watch?v=95J5mCb6Xx4

0|0
    0|0
  • 70-80-90 candır duygu yüklüdür:)

0|0
    0|0
  • Hala daha 600'lü yılların yaşam şartlarında yaşayan insanlar var, 60-70'ler ne ki.

0|0
    0|0
  • Günümüz şarkıları çok saçma zaten. bende nostalji tercih ederim. yalnız değilsin yani :)

0|0
    0|0
  • Ne alakası var insanın zevkleri kendine gayet te güzel nostaljik şarkılar dinlemen

0|0
    0|0
  • Aynı ben :)

0|0
    0|0
  • etkilemez cancagizm

0|0
    0|0
  • Dinle tabi kime ne?

0|0
    0|0
  • şahsen ben demem kendimde dinlerim cengiz kurtoğlunu ümit beseni

0|0
    0|0
  • Nostalji seven çok insan var. Ne tür eski müzik seviyorsun?

0|0
    0|0
  • yok yahu ne alakası var gizli olmasan yazardım sana bende eski müziklerin tür hastasıyımdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende çok severim lise sonda falan ders aralarında türk sanat dinlerdim... kimseninde rahatsız olacağını düşünmem... senfoni de severim ama bak belki onu pek seven olmaz kulaklıkla dinlerim..

0|0
    0|0
  • tabii kide hayır zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşa dememişler :)

0|0
    0|0
  • Kulağına hoş geliyosa dinle tabiki de..

0|0
    0|0
Yükleniyor...