Biri bana çiplik okey öğretebilir mi?

bir türlü oynayamıyorum şunu ya, bana öğretecek biri var mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• dizdiğin perlerdeki ve serilerdeki rakamların toplamı 101 olunca açıyorsun. oyun katlamalıysa açan varsa ondan daha yüksek bir sayıda açman lazım. normal oyunca en az 101 le açabilirsin. ya da en az 5 çiftle. çok uzun sürer detayı anlatmam ya bir kere canlı ortamda bilen birilerinin yanında oyuna katıl öğrenirsin. ama ustalaşman zaman alır ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Elinizde internet var ve kendiniz araştırıp kendi çabalarınızla öğrenmek yerine birinin size öğretmesini istiyorsunuz. Anlaşılan hayat size daha neyin ne olduğunu öğretmemiş :)

0|0
    1|0
  • 101 okey demişin , onu bende b i türlü öğrenemedim :>) boşver okey plus a devam

0|0
    0|0
    • öyle olacak gibi :D

• adam yukarda anlatmış sağolsun da , anlattığı gibi pat olmuyo ki :D girdim masaya anlattılar bana da sağolsun ama o kadar karışık ki , malak gibi izledim :D

ve o an şunu anladım ; l*n oğlum anlamican kadar karışık , e ben buna bakarken de zevk almıyorum , demek ki ben bu oyunu öğrensem de oynaması bana zevkli gelmicek

aynı poker ve kağıt oyunları gibi , yok papa kızı yok vezir parma fanan :D

ve dedim ki ; sen kralsın ya okey plus :D o kazandığında ki gelen çipler ve sesleri hangisinde var ya , işte bundan bahsediyorum

http://i.hizliresim.com/PvqpQ7.jpg

• Çok zor yaa :D

• ılk defa duydum kanks

0|0
    0|0
  • çanak mı diyorsun
    çiplik nasıl onu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Elinindeki yaptigin perilerin ortasındaki taslari toplicaksin 33 u geciyosa acarsin bu kadar yeter ztn çok detayli. d

0|0
    0|0
  • burdan nasıl öğretcez :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana şu an teşekkür ederim sayende ciplik okey diye biseyin olduğunu öğrendim :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...