Titanik gemisinde olmayı ister miydiniz ?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• müslüman olarak olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sadece kaptanı görmek isterim :) Ve bir kaç şey söylemek isterdim kaptana :)

Körmüsün sen o kadar masraf ettiler sen gittin gece güneş gözlüğümü taktın ne o buz parçasını görmedin...İndin ordan çabuk in :)

1|0
    0|0
  • İnsanların o kadar Allah'a meydan okuma olarak ileri sürdüğü bir geminin zaten başına bir iş geleceğini tahmin eder binmezdim.

1|0
    0|0
  • O tahta parçasını tek başıma kullanırdım. Ben geberip gidicem. Hatun kişi başkasıyla evlenip uzun ve mutlu bir ömür sürecek bla bla bla yok yaa

0|1
    1|0
  • cevap veriyorum nayırrr

0|0
    0|0
  • Sınıf ayrımı yapanların kürklerine el koyup filikada soylu taklidi yaparak sigaramı yakardım.

0|0
    0|0
  • kaptan kaptan derdim, ehlıyetı manavdan mı aldın

0|0
    0|0
  • güzel olurdu yeniden doğmuş gibi olurdum battığında buz gibi suda olmak düşünmesi bile güzel...

0|0
    0|0
  • aman uzak dursun benden :)

0|0
    0|0
  • Ben bu soruyu ölmeyi ister miydiniz olarak algılıyorum ben o şekilde ölmek istemezdim :)

0|0
    0|0
  • batacağını bile bile istemezdim...

0|0
    0|0
  • sadece adını duydum nasıl bişi olduğunu bilmiyorum

0|0
    1|0
  • evet isterdim müthiş adrenalin olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayır olmak istemezdim..

Buz gibi,sonsuz,uçsuz bucaksız engin okyanusta ölüme terkedilmek.

Hayali bile ürkütücü.

0|0
    0|0
  • İmkanı yok olmazdım , o soğuk havada evden dışarı bilem çıkmam ben ...

0|0
    0|0
  • Titanic'de olsaydım tam iskele emrini veren sivri zekalıya "ne yapıyorsun sen manyak mısın" demek isterdim. Çünkü araştırmalarda eğer titanic o buzdağına burundan çarpsaydı buzdağını kıracakmış ve gemiye çok fazla hasar vermeyecekmiş buda batmasını engelleyecekmiş büyük ihtimal. Ama bu gerçeği öğrenince tam iskele emrini vererek geminin yandan ufak darbeler alarak batmasına neden olan adamı gemiden atmak istedim hep.

Ama öleceğimi bilsem öyle bir aşk yaşayacaksam bile bile o gemiye de binerdim.

0|0
    0|0
  • ne geregi var.

0|0
    0|0
  • yok ben almayım :)

0|0
    0|0
  • istemezdim zaten deniz fobim var :/

0|0
    0|0
  • istemezdm tabiki

0|0
    0|0
  • Ne gerek var. Kimse geminin adı, roz ve cek'ten başka kimseyi hatırlamayacak nasıl olsa.

0|0
    0|0
    • roz ve cek filmde var ama sadece :( bir film cevirirdik.

• Bundan sonraki soru Jack gibi sevgiliniz olsun istermiydiniz

0|0
    0|0
  • istemezdim..

0|0
    1|0
Yükleniyor...