Bilet koşuşturmacası. Ne yapmalıyım? Yardım :(?

4 yıldır Lovatic'im. Ve 4 yıldır bu konseri bekliyorum. Konser haberini ilk aldığımda 1 buçuk saat ağlamıştım. Sevinçten ve heyecandan. Sonra ailemle konuştum izin verdiler bir şekilde gitmeme. Hatta en önden gidecektim. Paramı hazırladım, bilet gününü beklemeye başladım.

Uzun bekleyişler sonunda pazartesi günü geldi. 7 Temmuz 2014. Sabah 7 de kalkıp babamla buluştum ve Biletixten almak için alışveriş merkezine gittik. Daha açılmamıştı bile. Neyse işte beklerken saat 10 oldu. Kuyrukta 2. sıradaydık. Önümüzdekiler biletini tam alacakken bilet boş çıktı. Sonrakiler de öyle. Sistem çökmüş. Siteye giriş yapılamıyormuş, yoğunluk varmış. Bu bahaneyle 45 dakika beklettiler bizi. Sistem düzeldiğindeyse çok geçti. En ön biletleri tükenmişti, kalanların da fiyatı arttırılmıştı.

Büyük bir hayal kırıklığıyla normal ayakta biletini aldık. Çıkana kadar kendimi tuttum, çıkınca ağlamaya başladım. Şimdi bu çok bencilce gelebilir, belki de öyle, ama ben, 4 yıl boyunca bekleyerek, paramı biriktirip herşeyimi hazırlamışken, her gün onun sesiyle yatıp kalkarken şanssızlık eseri biletimi kaybetmeyi kaldıramıyorum.

Ben yıllardır yaptıklarımdan sonra idolümü en önden görmeyi hakediyordum. İşte bu yüzden şans, benim en büyük düşmanım.

Herneyse, şimdi ben karaborsadan en ön biletimi almak istiyorum. Ama fiyatlar fazla pahalı olacak. Nasıl alacağım bilmiyorum. M&G olacak mı belli değil, sonra pişman olmak da istemiyorum. Kısaca kafam çok karışık. Anlatmaya, fikir almaya ihtiyacım var :'(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kara borsa cılar devrede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer harbiden talep olursa rahatlikla bulursun karaborsadan. Hatta konserden 2 saat once falan artik nerdeyse konser orada bulun zaten bu karaborsa calisanlar orda seni bulur elindeki biletle takas edersin ;)

0|0
    0|0
    • Satış daha önce olmaz mı?

• Konserlerde bilmiyorum ne zaman olcağını yani konserlerde bas vurmam bu olaylara pek :D demek istedigim kalabalik oldugu zaman orda olman yoksa fasa fiso he ben bu isi yapmam dersende ordan biriyle para vererek biletinide degistirebilirsin.

• çook uzun yazmıssın ya :D

0|0
    0|0
  • aklını s.. kym

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Umarım sana bir ' hi ' der.

0|0
    0|0
  • Seni anlıyorum. Bu ne kadar bazı 'insanlara' saçma veya aptalca gelse de senin için önemli ve fikir danışıyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...