En eğlenceli ve kaliteli bulduğun Türk yapımı komedi dizisi?

Ben dizi izlemeyi çok severim. Oynayan oyuncuların kalitesinden, hikayedeki karakterlerin uçuk ve de ilginç olmasına kadar bir çok faktörü bir araya getirerek en beğendiğim dizilerden bir liste oluşturdum. Senin en sevdiğin ve en komik bulduğun dizi aşağıdakilerden hangisiydi? :) En sevdiğiniz karakterleri paylaşırsanız sevinirim :)

• Leyla ile Mecnun
    22% (4)12% (1)19% (5)Oy Ver
  • Avrupa Yakası
    33% (6)38% (3)35% (9)Oy Ver
  • Yalan Dünya
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İşler Güçler
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Kardeş Payı
    28% (5)38% (3)31% (8)Oy Ver
  • Yedi Numara
    6% (1)12% (1)8% (2)Oy Ver
  • Tatlı Hayat
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• Leyla ile Mecnun ve Kardeş Payı

0|0
    0|0
    • l&m fanı biri olarak bu ankette l&m'ye bu kadar az oy gelmesi beni şaşırttı açıkçası

• rica ederim, bu kararı verirken zorlandım ama nezaketinden dolayı hakettin :)

• Sağolun :)

Kızlar Ne Diyor 14

• l&m çok samimi ve şirin bir diziydi. bitmesine üzüldüm.
    avrupa yakası eğlenceliydi, severdim.
    yalan dünya'yı sevemedim.
    işler güçler ve kardeş payı'nı yeterince izleme fırsatım olmadı.
    yedi numara'yı hiç izlemedim.
    tatlı hayat da eğlenceliydi.

0|0
    0|0
    • genel değerlendirmen için çok teşekkür ederim :) 7 numarayı yaşın dolayısıyla izleyememiş olabilirsin. Yalan Dünya ise Avrupa Yakasından sonra insanların ağzında buruk bir tat olarak kaldı çünkü onun sorumluluğu üstlendi. Ahmet Kural - Murat Cemcir ikilisine bir şans vermeni öneririm daha önce görmediğin sahne geçişleri, efektler gerçekten takdire şayan :)

• Avrupa Yakasi- yaptigin ankette oldugu icin
    Turk Mali- uzun senelerdir olmus ve de olacak, en kaliteli ve gercekten komik diziydi bana gore :))

0|0
    0|0
    • Saygı duyarım. Şafak Sezer komedisi diebi şey var ve açıkçası ben de seviyorum. Çirkin bir komedi belki ama yine de komik. Ama ben ankette sadece komiklikten bahsetmedim. Oyunculuk kalitesinden, görüntü kalitesi, yenilikçiliğinde, karakterlere ve hikayeye her şeyi hesaba kattım :)

• şu anda yalan dünya ve kardeş payı nı izliyorum ama daha önceleri avrupa yakası hitti benim için :)

0|0
    0|0
  • 1 erkek 1 kadın
    l&m
    kardeş payı
    avrupa yakası

0|0
    0|0
    • 1 kadın 1 erkek mi daha güzeldi sence 1 erkek 1 kadın mı? :)

• Bilmiyorum ya:d gece gece karismis olabilir :D

• yok ya karıştığı için değil ciddiyim bir 1 kadın 1 erkek var bir de 1 erkek 1 kadın :) Starda yayınlanan mı, türkmax'te yayınlanan mı daha güzel sence :D

• Kardeş payı! Tek geçerim.

0|0
    0|0
    • en yenisi olduğu için, en popüler olması gayet olağan karşılanır :)

• Avrupa Yakası :')

0|0
    0|0
    • Diğer dizilerin aksi 6 sezon boyunca sürmesi gibi büyük bir avantajı var. Bu süreç boyunca hiç bir rakip komedi dizisi de olmadı yanına yaklaşabilecek. Ayrıca o kadar çok farklı karakter ile tanıştırdı ki bizi 6 sene yayında kalmasından dolayı bir çok kişinin favorisi olmasını yadırgamam bende büyük bir hayranıyım :)

• Yabancı komedi filmleri tadındaydı severek izlerdim :)

• Yabancı komedilerden aşağı kalır yanı yoktu kesinlikle :)

• kardeş payı :)

0|0
    0|0
    • güncel olduğu için daha popüler olmasını olağan karşılıyorum, severek izliyoruz :D

• L&M :)

0|0
    0|0
  • Avrupa Yakası'nı tek geçerim

0|0
    0|0
    • Diğer dizilerin aksi 6 sezon boyunca sürmesi gibi büyük bir avantajı var. Bu süreç boyunca hiç bir rakip komedi dizisi de olmadı yanına yaklaşabilecek. Ayrıca o kadar çok farklı karakter ile tanıştırdı ki bizi 6 sene yayında kalmasından dolayı bir çok kişinin favorisi olmasını yadırgamam bende büyük bir hayranıyım :)

• yedi numara... samimi..

0|0
    0|0
  • Kardes payi ve isler gucler

0|0
    0|0
    • Özellikle İşler Güçler'in hikaye kurgusu ve görüntü efektlerindeki yenilikçilik ile gerçekten en farklı ve özgün dizi olduğu konusunda hem fikiriz her halde :)

• Haklısın sonucta hepside iyi ve beğenilen diziler :)

• teşekkürler :)

• Avrupa yakasi

0|0
    0|0

• Her karakter ayri ayri komikti dedigin gibi rakipsiz:)

• Gülse Birsel sağolsun :)

• Şabann :)

0|0
    0|0
  • Avrupa yakası başka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tatlı Hayat

0|0
    0|0
    • gerçekten bu cevabı veren biri çıkmayacak die endişeleniyordum. İhsan Yıldırım bence inanılmaz özgün bir karakter ve Haluk Bilginer'in oyunculuğu tartışılmaz ;)

• avrupa yakası efsanedir karşiim

0|0
    0|0
  • Kardeş Payı

0|0
    0|0
  • Sırasıyla kardeş payı-işler güçler-avrupa yakası.

0|1
    0|0
    • saygı duyuyorum geçerli sebeplerin var :D

• eyvallah sağolasın :))

• Hı hı

Yükleniyor...