Bolu nasıl bir yer giden bilen var mı?

Bolu mengen myo aşçılık düşünüyorum. Aşçılık denilince burası geliyor bu meslekte isim yapmış burası. Ama nasıl biryer istanbulda yaşıyorum ben şimdi oraya gidip isyana bağlamayayım sonra ? Eğlence ortamları var mı sıkıntıdan patlar mıyım ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Boluda görevli subay arkadaşım var yanına gitmiştim çok güzel yer ,şehir merkezi iki caddeden oluşuyor ama yine de güzel yer .

Kartalkaya muhteşem bir yer gönen diye bir yer var orada orası süper ama mengeni bilmiyorum da Mengen Ankara yolu üzerinde bir yer .

0|1
    0|0
    • gezmelik güzel gelebilir ama uzun süre kalınca bunalıma girerim diye korkuyorum :)

• Merkez kalabalık her zaman ama dedğim iki iki cadde :) hastasonu asker bolluğu var doğal olarak :) gee hayatı çok olan yer değil .

• bir manita bulursak orası ancak o zaman güzel olur yoksa sıkılırım be :) neyse teşekkürler ilgin için :)

Kızlar Ne Diyor 3

• boluyu gezdim merkezi felan hoş bi yer

mengeni bilmiyorum ama

0|0
    0|0
    • kısa süreli gezmek için heryer güzel ama senelerce orada kalan için hoş olmayabilir :)

• sürekli kalmadığım için bilmiyorum işte gezmek için güzel 15 gün kaldım ben

• Annem tarafı bolu mengenli hic bisii yok cok sıkıcı İstanbul dn sonra orda cok bunalırsın ama meslek acısından önü acık bi okul ismi var :d

0|0
    0|0
    • aşçılık için adı duyulmuş yemek deyince bolu mengen diyor herkez bu yüzden 2 sene sabredebilir miyim bilmiyorum :) muğla antalya daha iyi olması gerekmez mi ya tam turistik yerler :)

• Valla ben kurmadım sehirleri mesur edene sormak lazım (:

• mengen cok sıkıcıdır ya :D valla son zamanlarda bişey yaptılar mı bılmıyorum da anne tarafım mengenlı oldugu için az çok fikrim var.

0|0
    0|0
    • sırf aşçılıkta adı var diye ha ıstanbulu bırak oraya git tırsıyorum valla :)

• arkadaş ortamını oluşturduktan sonra küçük yerler iyidir yine de üni açısından :)

Erkekler Ne Diyor 5

• sıkıntıdan patlayacağına emin olabilirsin fakat arkadaş ortamını düzgün kurarsan sorun olmaz Bolu merkez ve Gerede ile Yeniçağa ulaşım çok kolay ve yakın aynı şekilde Devrek Bartın Çaycuma Amasra ve İnkum a bol bol gezmeye gidersin yani burada geçirdiğin zamanı iyi değerlendirirsen eğlenirsin de. Okuldan mezun olunca da etiketinin faydasını görürsün emin ol.

0|0
    0|0
  • Boluluyum güzel bir yer kartalkayası da var orası da güzel . . . meslek olarak bişi diyemem ama yer olarak güzel . . .

0|0
    0|0
    • sıkılır mıyım yani şehir hayatı mi var yoksa köy kasaba hayatı mı

• ortamın olursa sıkılmazsın kesinlikle . . . yok merkezi yerlerde köy hayatı değil...şehir hayatı olan yerleri de var olmayan yerleri de...

• anladım 2 sene idare edilir sanırım o kadar da kötü değil galiba :)

• Bende orayı istiyordumda meslekler direk geçiş yatıgı için kontenjandan gremedim.

0|0
    0|0
    • ygs geçen seneki tuban puanından yüksek benimki. Girebilir miyim ki acaba full hepsi meslekten mi doluyor düz lise mezunuyum puanımla giremiyecek miyim yani :)

• geçen sene taban puanlar 250 lerde nasıl giremiyorsun onu anlamadım

• Öncelik meslek liselerinde çünki onlar sınavsız geçiş yapabiliyor.onlardan yer kalırsa sınavlı giriş alıolar.Bolu mengen birde aşçılıkda ünlü biryer orayı doldurur meslekler.

• eğlence anlayışına bağlı. ilk intiba; "sen gitme bence"

0|0
    0|0
  • Bolu AYI dolu :)

0|0
    0|0
    • bir de kızla doluymuş diyorlar :) harbi insanları ayı gibi mi bazıları soğuk diyor :)

• Uni. sebebi ile kız dolu yoksa bolu AYI dolu ormanlık dağlık yeşillik amacın AYI bulmak ise adres doğru

Yükleniyor...