Arkadaşlar bir seyahatte çantanızda bulunması gerekenler nelerdir?

Ben şöyle bir liste yaptım:
-kapri 4 adet
-thsirt 7 adet
-pantolon 1 adet
-boxer 7 adet
-çorap 10 adet
- deotak krem koltualti için 1 adet
- ağrı kesici
- antibiyotik
-vitamin
-termos suluk
-diş fırçası
-havlu yerine pestamal olur mu?
- deniz şortu
-terlik
-utalk pudra
-günlük
Var mı eklemem gereken daha yardımlarınızı bekliyorum. 25 günlük bir seyahat için

Güncellemeler:
Yağmurluk ve polar da var bir adet

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• şapka al kafana güneş geçmesin, şarj aletini ve yolculuk sırasında müzik dinlemek için kulaklığını da alabilirsin. günlük yazmak için kalemini de unutma. saç fırçası al. traş olacaksan jiletini de al, lifini de. tırnakların çabuk uzuyorsa tırnak makası... güneş kremini de ekle. plaj terliği de al istersen yedek ayakkabı da alabilirsin. ama çantayı da tıka basa doldurma ki gittiğin yerden de bir şeyler alabilirsin.

0|2
    1|0
    • Yok traş olmayacağım sac da 3 numara zaten tırnak makası alayım güneş Kremini de alayim da sapka sevmem ya müzik icin sarj biter ayrı bir sey almam lazım terlik var o is görür valiz ve sırt çantası olacak zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• Antibiotiği çıkar yara bandı ekle bir de kimlik fotokopini yanında taşı geröeğini otelde bırak sorun olmasın daha çok tshrt al 25 günse yağmırluk ve poları çıkar yaz ayında napcan peştamal değil havlu al daha kullanışlı günlüğüde boşver yazmazsın zaten tatilde oturup bencee

0|1
    1|0
    • Tatil gibi olmayacak macera olacak kuzeye doğru gidiyorum yağmur var diyorlar antibiyotik de şart deniyor yarabandi ekleyeyim

• Çok uğraştırcak bişey değil heryerde var ankarada migrosta bile satılıyo ahhaha

• İstanbuldayım ben bakayim yarın bir

• bir bayana sorarsan sana yıllık çanta hazırlar :)

0|1
    0|0
  • atlet kullanmıyorsun galiba

0|1
    0|0
  • Seyahatin uzunluguna gore degisir ama bence bunlar cok az uc dort gun anca idare edersin :(

0|1
    1|0
  • Bende yarin icin ne koysam valize diyodum yardimin dokundu:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...