Siir yazmayi cok seviyorum. Sizcede buna devam etmelimiyim? Oluyor mu bir bakiverin :)?

Yine farkli bir güne aciliyor gozlerim
Vucudumun yorgunlugu agir basiyor sensizliginde
Gulmek istiyor yuzum, fakat engel oluyor sensizlikle gecen yasamim
Hadi uzat elini bana, bu organlarimin yasamak icin sana ihtiyaci var...

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Şiir yazabilmek için de önce çok şiir okumalısınız ve önce denemeler yazmaya çalışmak lazım düz yazı da olsa siirimsi bir havası oluyor denemelerin. Şiirini begendim sadece "organlarim" gibi direk temel anlam yerine şiirde imgeler, kapalı anlamlar daha güzellestiriyor şiiri. Edebiyatimizda çok güzel şairler var. Onların şiirlerini okuyarak kelime dağarcığını ve bir siir nasıl daha güzel oluru anlarsın zaten. Bende bir şeyler yaziyorum ama daha çok deneme tarzında. Ve yazdıklarını paylaşabilmen de ayrı bir cesaret tebrik ederim, ben yazdıklarımın okunmasını sevmiyorum. :)

1|0
    0|0
    • Düşüncelerin için cok teşekkür ederim. Benim için önemli yerlere değinmişsin. Dediklerini yapıyorum şiir dinlemeyi, okumayi çok seviyorum. Bende sakincasi yoksa şöyle bir tavsiye verebilirim. Şiirlerini, yazılarını, denemelerini çevrende müzik ile uğraşan arkadaşların var ise onlarla paylasmalisin. Gercekten onlar tarafinda bazen çok güzel besteler ortaya çıkıyor ve emin ol seni daha çok mutlu ediyor :)

• Evet var. Bu konuda şanslıyim. Umarim bir gün seninde karşına çıkarlar. Bu arada yazdıklarını görmek isterim. :)

• Ben senin gibi yapamazdım, bir şeyleri kaleme aktarmayı da böyle sevdim zaten duygularimi birileri ile paylaşmak yerine kağıda anlatıyorum. Bir sanatçı olsaydim herhalde Yahya Kemal gibi olur yaşamımda kitaplarımı yayinlamaz saklardim :)

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...