Gençlere yönelik TV'de bir yarışma sunacak olsaydınız, bunun projesi nasıl olurdu?

Öncelikler herkese günaydın arkadaşlar.. Şimdiden bana vaktinizi ayırdığınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Umarım yardımcı da olabilirsiniz, -ki bu konuda umudum çok diri!

Arkadaşlar sorununda başlığında olduğu gibi bir proje düşünüyoruz. TRT'de bir kaç sanatçı arkadaşımız ile gençlere yönelik; hem bilgilendirici, hem de eğitici olmasını istediğimiz bir yarışma başlacatacağız. Yapımcılarla konuşuldu, her şey tamam. Yalnızca proje yok, elimizde bir kaç örnek var ama ne yazık ki yetersiz. Sizlerden de bu konu hakkında düşünce bekliyorum. Mesela biz; kızlı ve erkekli guruplar oluşturup, bayanlara erkeklere yönelik sorular, erkeklere de bayanlara yönelik sorular sorup: bay/bayan tanıma oranını ortaya çıkartma gibi bip proje düşündük. Ama bunun dışında konseptler de gerekli. Bu konuda bana yardımcı olup, o değerli düşüncelerinizi paylaşırsanız gerçekten çok mutlu edersiniz beni. Tekrar okuduğunuz ve vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Günaydınlar,

Güzel bir fikir.Yaz geldiğinden,okullara yönelik,öğrencileri çeken.Genel olarak derslerle,günlük hayat ile ilgili sorular ve yarışmalar düzenlenebilir.

Tarih,coğrafya,genel kültür ..vs tabi bunun için öncelikle bir alt yapı ve sorular hazırlanmalı.

Tarihte mesela : Bir buluş yapılmış bu buluşu kim yapmış _ _ _ _ _ bir kaç harf verilebilir tabi süreye bağlı olarak.

1|0
    0|1
    • Vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle bu tarzda projeler düşünüyoruz, okulun dışında yaz tatilinde de hem eğlenerek hem de bir şeyler öğrenilmesi gerçekten gençlere çok şey katabilir. En azından genel kültür seviyesi açısından bir ilerleme kaydedebilirler, -ki bu durumdan biz de nasibimizi alacağız gibime geliyor. Tekrar çok teşekkür ederiz efendim.

• Şuan işbaşı pek yoğunlaşamadım.Tekrar konuya yorum getireceğim.Saygılar.

• Çok teşekkür ederim, kendi adıma. Bekliyoruz beyefendi, iyi günler...

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslında güzel bi düşüncede.Nereye kadar gider kızlara erkeklere nereye kadar soru sorulabilir haklarında.Sonuçları ne olur.Öncelikle cast yaptınızmı yani ön çekimler.İnsanlar bulup kendi aranızda değilde sokaktan bulduğunuz kızlar erkeklerle bi deneme çekimleri hazırlıkları yaptınızmı

0|0
    0|1
    • Beğendiğiniz için teşekkür ederim. Proje konusunda pek karar kılamadığımız için önhazırlık yapma işlemine daha geçmedik. Eğer beğenilirse, üzerine bir şeyler daha katıp öyle halk önüne sunabiliriz. Tabii yalnızca bu şekilde değil, eğlencesel yönleri de olmalı diye düşünüyoruz.

• Böyle şeyler varmı araştırmanız lazım sonra.Dünyada yapılmışmı.Biri çıkıp sizden telif hakkı istemesin bunlarda var tabiki

• Araştırılıyor natodan bu sadece fikir daha öncesinde kullanılmadı, ki artık bunun pek bir önemi kalmadı. Misal Acun Ilıcalı telif hakkı dahi almadan diğer ülkelerde yapılan yarışmaları bizim ülkemizde çok rahat bir şekilde halka sunabiliyor. Bu gibi yasal zorunluluklar takdir edersiniz ki zamanla yitirildi. Sadece laf olsun diye yapılıyor. Bunun dışında bu sistemi anlamak pek mümkün değil.

• Vatandaş aç, kriz var, polis terör estiriyo, devlet kürtajla bacak arana girmiş, terör hat safhada,zamlar rekor seviyede ama koyunlarımız memnun güdülmeye devam. ananıda alıp gitmen lazımken sen proje diyosun Azracım. Boşver yapıp napıcan.

1|0
    0|0
    • Önemli olan böyle bir ortamda dahi insanlara bir şeyler kazandırmak değil mi? Kolayca kestirip atılırsa bizim onlardan ne farkımız kalır? Ülkeye yeni gençler kazandırmalı ki, ileri de kendi konumumuzu belirleyebilelim.

• Trtden insanlara bi bok kazandıramazsın. Git Amerikada yaşa.

• tabu oyunu var ya onu yarışma halinde sunsana ama olur da yaparsan beni de yarışmacı olarak çağırırsın dimi :)?

0|0
    0|0
    • Elbette neden olmasın hatta şöyle yapalım, kendine güveniyorsan proje tamamlandıktan sonra ilk yarışmacı sen olursun. Tabii gurup halinde olursa muhtemelen erkek arkadaşlarının da olması gerekecek.

• ilgilenmedin sanırım...

• Gmail hesabına davet gelmedi.

• flört,ikili ilişkiler tarzı programlar çok ilgi görür mtv de olduğu gibi

1|0
    0|0
    • Toplumumuz bu konulara pek sağlıklı bakmadığı için tereddütlü yaklaşıyoruz. Yoksa hakikaten çok iyi fikirlerimiz var ama farklı algılanması söz konusunda sıkıntıdayız. Ataerkil düşünceler..

• Hehe milletin fikrini al sat ohh iyi valla.

0|1
    1|0
    • Ben düşünce alıyorum, söyleyip söylememekte karar size ait. Tutupta burada her denileni yapacağız anlamına gelmiyor. Yalnızca elimizde bir kaç fikir bulunması adına sizden yardım istedim. Elbette eleştirebilirsiniz ama üslubunuz kesinlikle yanlış beyefendi. Teşekkürler, saygılar.

• Sizin yaptığınız yanlış benim üslubum yanlış olsa ne

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...