Kapat

Ailem yazmamı ciddiye almıyorlar, ne yapmalıyım?

Merhabalar, ben yazmayı (hikaye, kompozisyon, şiir vs.) çok seviyorum. Fakat ailem bu yazma işini ciddiye almıyorlar. Dalga geçiyorlar gibi. Ablam ''Salak. Ne kadar para kazandıracak sana sanki yazarlık?'' diyor, annem ise ''Hım, anladım.'' deyip geçiyor. Wattpad'da (internette bir hikaye paylaşım sitesi) 7 bini aşkın okuyucum var. Ne yapmalıyım sizce?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• yazmaya devam et ben ailemin lafına kandım yazmayı bıraktım sende o tuzağa düşüpte bir genç yazarımız kaybolmasın izin verme kaybetmelerine

0|0
    0|0
  • Yazarlarin cogu sadece yazar degil dikkatini cekerim bir meslekleri var

0|0
    0|0
  • 7000 ciddi rakam, devam et basarılısınki bu kadar kişi okuyor... Yazarlık insana para kazandırmaz, karakterine ün karier ve kalite katar, sevilirsin vs vs

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. Bana da aynısını yaptılar. Ben yazgeçtim. Resim çizdim , brak bu ayakları dediler. Müzik yaptım , brak bu ayakları dediler. Futbol oynadım brak bu ayakları dediler.

0|0
    0|0
  • kitap çıkarmaya ne dersin? pucca gibi.. blogunu bilemiyorum ama eminim onun çok çok üzerindedir yazdıkların

0|0
    0|0
  • hayallerinden asla vazgeçme insanlar kendilerinin yapamadığı şeyleri senin de yapamayacağını söyler. sen onlara inat git ve yap

0|0
    0|0
  • Bana bir sans verin kendimi kanitlayayim kaybedecek biseyiniz yok de sansi da boyle bos zamanlarinda yayin kuruluslarina gitmeyi dene

0|0
    0|0
    • Yayın kuruluşları?

• Boyle kutuphanelere git açıl ordaki insanlara yazilarini okut yani kisaca gercekten anlayan kisilere okut onlar yardim eder zaten :)

• Onlar işten anlamıyorlar belli ki. sende seni anlayanlara hitap et

0|0
    0|0
  • sen devam et aileni salla okurlarına paylaşmayı devam et

0|0
    0|0
  • sen devam et yolunda. kim ne derse desin. yazmak seni mutlu ediyorsa gerisi mühim değil

0|0
    0|0
  • kendi bildiğin yolda ilerle

0|0
    0|0
  • Katy peryy'nin hayatini iceren bir film var izle seni yonlendirecektir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sakın kimseye aldırma.. çoğu anne öyledir sanatsal yetenekleri görmez, kesin para getiren meslekleri isterler yani öğretmenlik doktorluk gibi meslekler.. ablan zaten tamamen saçmalamış.. önüne bak kimseye aldırış etme ilerleyebildiğin kadar ilerle.. bol şans..

0|0
    0|0
  • Aldırma elbette onlara. Ne güzel işte bir yeteneğin var, herkes yazamaz. Bazen bildiğini yapmak iyidir. Dediğim gibi yazmaktan vazgeçme. 7 bin okuyucu az bir rakam da değil. Demek ki birşeyleri başarıyorsun. Hikayenin adı ne bu arada? Bir göz atayım.

0|0
    0|0
  • çıkar bence dergi ve gazetelere gidip başvur ilinin yazarlar ve şairler birliğine git

0|0
    0|0
  • Hangi hikaye bende okuyucusuyum oranın

0|0
    0|0
  • bu yeteneğini sadece bir hobi olarak düşün ve öyle yer alsın hayatında ayrıca bu çok güzel bir uğraşı fakat geleceğini garanti altına almak için yeterli olmayabilir ailen haklı olabilir
    ben de severim şiir yazmayı

0|0
    0|0
  • Yaa bendede o durum var, hatta senaryo yazıyorm genelde uyanınca ya da uyumaya yakın aklıma geliyo. Annem ciddiye almıyo, bigün parayı kırarsam görürsün diyorum. İnsallah olucak hayallerimizden vazgecmeyelimm... Şiire de basladım gibi...

1|0
    0|0
    • Ama bak sen bir yerden, başlamışssın okuyucuların bile war. Kıskandım gercekten..

Yükleniyor...