Wattpadi olanlar burayaaaaaaaaaaa - Wattpad okuyanlar cevap olarak herhangi birşey yazabilir mi?

Wattpadi bilmeyenler için söliyimkitap okuma veya paylaşım sitesi. Okuyanlardan rica ediyorum www.wattpad.com/story/14096936-hayalin-yeri-yok okuyabilirler mi? İlk üç bölümü atlayabilirsiniz 4. bölümden başlayın isterseniz bişi kaybetmezsiniz.

Hikayemden bir kesit
''Selen bana tutun. Ufak bir dalga geliyor. Kormanı gerektircek birşey yok ama tutun bana.'' diye hafif sesini yükselterek bağırdı. Dalgadalgadalga. İki elimde koluna yapışıp ufak dalgayı beklemeye başladım. Fazla süre geçmeden boyumu 30 cm geçen dalgayı görüp çığlık atmaya başladım. Dalga sert bir şekilde bize çarpmıştı. Her tarafım ıslanmıştı. O sinirle ağlayarak ''Ufak dediğin dalganı sikeyim. Piç.'' diye bağırmaya başladım.

''Oha. Korkmaman için söylemiştim sakin ol.'' dedi ıslak suratıyla bana bakarak. Küfür etmeyi bırakmıştım sözde.

''Alışacaksın.''diyip su omuzlarımıza gelene kadar yürüdük. Omuzlarımıza geldiğinde durdu.

''Korkulacak bişey yok alıştın işte'' dedi sırıtarak.

''Sahi mi? Ordan bakınca alışmış gibi mi duruyorum. Eğer bir tane daha dalga gelirse. Seni buraya gömerim.'' dedim gözlerimi kısarak. Üstüme beyaz ince bir bluz altımaysa kabrimi giymiştim. Ve onlar şuanda sırılsıklam. Üstelik ıslanan tek tshirtimle kabrim değil ıslanan başka şeylerde var iç çamaşırım mesela. VE BEYAZ TSHİRT. BEYAZ. BEYAZ. BEYAZ. ISLAK BİR İNCE BEYAZ TSHİRT. ÜSTÜME YAPIŞACAK İNCE BEYAZ BİR TSHİRT. HER TARAFIMI BELLİ EDECEK İNCE BEYAZ BİR TSHİRT. Aklıma gelen şeyle kafamı suya sokup boğulmak istedim.

Okuyacaksanız arkadaşlarınıza önerin ve voteleyin lütfen.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• bizde yazabiliyo muyuz oraya

0|0
    0|0
    • Elbette.

• tamam mı mutlu oldun mu şimdi :d gitmiş bana yavşamayın yazmış bak ergen seni ya :D

• bana yavşamayın yazmadım ben. Karakterime yavşamayın yazdım. Nerenle okuyon.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• kimse okumayınca yazmayı bıraktım

0|0
    0|0
  • Sık kullanılanlarıma ekledim, müsait olduğumda bakacağım.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim. d

• Biraz göz gezdirdim. Argo kelimeleri çok fazla kullanmışsın ve çok fazla imla hatası var. Onun dışında cümle yapıları, geçişler güzel...

• Bu hikayeyi devammi ettiriyoruz. ben anlamadim ki

0|0
    0|0
    • Hayır ben yazıyorum bu hikayeyi sizi okumanız için söyledim. Yani hikayemin konusunu belli etmek için.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...