Evleneceğin kişiyi tanışmadan önce Rüyada görmek? ;)?

Arkadaşlar ileride tanışıp evleneceğimiz kişiyi şimdiden Rüyamızda görmek için bir dua varmış.
Bu duayı bilen var mı? Evlendiği ya da evleneceği kişiyi rüyasında gören oldu mu? ;)

NOT: Dalga geçecek olanlar yazmasın! Normal yorum yapanların hepsine +1 ;)

1|2
27|16

En İyi Kız Görüşü

• evleneceginiz kişiyi rüyada görmek için
    Oncelikle Abdestli olarak Dileginizde hakkında dua'da Bulunuyorsunuz
    Rahman Ve Rahim Olan Allah'ın Ismiyle

أَلَا يَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَهُوَ اللَّطِيفُ الْخَبِيرُ

Elâ ya’lemu men halak (halaka), ve huvel latîful habîr x 9 kere tekrar ederek

sag tarafınıza dönüp yatıyorsunuz (ya latif ya habir zikredilirse daha tesirli olur inşallah). Mutlaka istediginiz şey hakkında (biiznillah) haberdar ediliyorsunuz

AMA SAKIN gördügünüzü kimseye anlatmayın yoksa bir daha suallerinize cevap verilmiyor. Tecrübe ettiğim kadarıyla böyle Wolker...
    De ki: "Ey mülk ve hakimiyet sahibi Allah'ým! Sen mülkü dilediðine verir, dilediðinden onu çeker alýrsýn. Dilediðini aziz, dilediðini zelil kýlarsýn. Her türlü hayýr yalnýz Senin elindedir. Sen elbette her þeye kadirsin.(Ali Imran suresi 26. ayet)
    Idraki Meali Bu Küçük Akla Gerekmez. Zira Bu Terazi Bu Kadar Sýkleti Çekmez
    Selamý, Rahmet Ve Bereketi Yüce Olan Allah'ýmýn Þaný Ne Yücedir. Alıntıdır.

7|0
    0|0
    • Sağol canım ;)

• 2ay

Etrafimda deneyen evlenen olmuş ama bunduayla mı bilmiyorum. Ben denemeye çalıştım.

• 1ay

Bende yapayım bunu

Erkekler Ne Diyor 16

• İlerde? 1- yıl mı 10 yıl mı
    Tanışmak? Bu kadar zamanda gelip geçen 10 bin kişiden hangisi ile
    Evlenmek? Sen mi seçeceksin , sen seçilecek misin?
    Rüya? Her uyuduğunda zaten hatırlamadığın saniyelik rüya ve insanlar görürsün , hangi rüya?

Dua? Böyle şeylere hizmet etmez dualar , dua sadece allaha niyazdır kısmet kaldıracı değil. Uyduruk kaydırık saçma sapan dua şekilleri ile kafanızı doldurmak yerine , biraz daha dış dünya ile iletişime geçin, kendinizi ispatlayın. Bunlarla evlenmek ya da kısmet görmek mümkün değil

0|1
    0|0
  • bir falcım var direkt ismini veriyor :)
    %100 garantili hem de :) yanılmışlığı yok
    ben inanmazdım böyle şeylere ama direkt isim verince her seferinde inandım

2|0
    1|0
    • Hadi be :)

• 2ay

@Suuuura :) pek işe yarar gibi görünmüyor :) ne olay oldu bu falcı da yaa :) geleceği bilmek hayatın tadını kaçırıyor boşverin :)

• 2ay

Zaten tadi kacmis hayatin. Dogru kisi icin mi kacmis onu merak ediyorum :)

• böyle bir şey varsa hergün dua ederim. Ama çok saçma büyü yapmaya benzer bişey bunun için dua mı olurmuş.

1|0
    0|0
    • Dua ve büyü aynı şey değil. Büyüden korkarım. Allah korusun.

• sanmıyorum

• aynn bende dıyom anlamıyorlar haklısın arkadas

• O Nevruz da mı HIDIRELLEZ de mi ne oluyordu ya ;) yatağın altına bişeyler koyuyosun falan :)

1|0
    0|0
  • ben zaten gördüğüm içün çok gerek yok :)

1|0
    0|0
    • Nasıl yani? ;)

• o kız da tanımıyor ki beni tanısa ben de onu mutlaka tanırdım :D zaten burada adım yok bişey yok

• Tanımadan okuyor anlamında dedim :))

• Hayatta kimse daha önce görmediği tanımadığı karşılaşmadığı birisini rüyasında göremez bunlara inanma

1|0
    2|0
  • bu tanrıdan istersen olur :) ama istersen gel benim ol güzelim :)

3|0
    1|0
  • hocam dalga geçmicem ama geçilmeyecek gibi de değil ya :D yani böyle bişeye inandığına inanamıyorum

0|1
    1|0
  • Hic duy. amkstim enteresan

2|0
    0|0
  • İlk kez senden duyuyorum. Umarım bilen vardır ve böyle bir şeyden bizde faydalanırız :)

1|0
    0|0
  • istihare namazı var da bu söylediğini yeni duydum

1|0
    0|0
    • Bu da var ama araştırmalardayım, bulamadım :(

• Amin hepimize inşallah ;)

• İstihare Namazı kılıcan internete yaz nasıl yapıcağın çıkcak karşına

1|0
    0|0
  • Ole bisey var mi ya

1|0
    0|0
  • Eski sozlumun annesi de beni ruyasinda gormus ama evlenemedik malesef

1|0
    0|0
  • dünyada evrende o kadar çok sırlar var ki keşfedilmemiş olması mümkün diyorum ben

1|0
    0|0
  • denedim ve oldu hala şaşkınım, tanımıyorum ama kim oldugunu bilmiyorum

2|0
    0|0
    • Yorumdan bişey anlamadım ama tebrikler ne diyim ;)

• 2ay

Geçmiş olsun. Noldu ki? :(

• 2ay

Uzun hikaye ama ozeti ve sadeti ailem sevdigim cocukla evlenmeme kesinlikle karsi olduklarini 2 gun onceki firtinayla son kez belirttiler. Butun akrabalar toplanmis bir ikna edemiyorlar. Benim durumumu da tahmin et artik yiktilar butuun hayallerimi de beni de

Kızlar Ne Diyor 26

• ben dua etme dim ama cok istedim ikinde bir olganın besinden yürüyordum ki düstüm ve o gidi ama geri geldi bana sarildi ve başimi okşadi ve dediki :"seni seviyorum benim karımsım." Ben o gün cok üsgün düm agladım dı ve dedim evlenecegim kisi rüyams girsin bana sarırlsın ve basimi okşasım ame yüzü gözükmesine gerek yok. Ve aynen öyle oldu.

sonra birinde rüyamda yerde oduyordum ve yerdem kucağıma yerdeki bonbon sekerleri toplıyordum biri sekerlerden yandan gülen olan yüzü yapti ve bana:"bak bak." dedi.

birine yatim da rüyamda telefonum caliyodu bir tanimadim numaraydı. Actim ve oydu napiyordun dedim oda iyim dedi ve sonra:"seni cok seviyorum." dedi bana ve sesi öyle sicak ve yumudaktı ki ben o sesi nerde duysam tanirim.

ben bunlari dua etme den gördum rüyamda cünkü ben el aldım ve zikir cekiyorum. Sizde el alin imam iskender ali mihr i youtube de dinleyun anlıyacaksınız neden. ^_^

1|0
    0|0
    • Çok sağol cevabın için.
      El almak tam olarak ne oluyor?
      Hangi zikirleri çekiyorsun?

• Amin. İnşAllah.

• O adama inanmiyin Allah 'a sirk kosuyo resmen. Kendisinin mesih oldugunu iddia ediyor.

• ben eski sevgilimi rüyamda görmüştüm ve çok kısa bir süre sonra sevgili olmuştuk zaten. namaz kıl Allaha gönülden dua et eğer temiz kalpliysen emin ol hissedersin bunu zaten.

2|1
    0|0
  • nedendir bilmem ama içinde bir ürperti oluştu tarım deniycem ama

1|0
    0|0
    • Sonuçları yazarsan sevinirim :)

• Nasıl?

• ımmm şey ben pemberine ;) özele gelsene

• Dua şu:
    Ela ya lemü halak, ve hüvel latiyfül habir
    9 defa abdestli oku
    7 gün boyunca devam et ve her dua edisinde soyle dua et.
    Ey bu ismin hizmetlisi bana evlenecegim kişi hakkinda bilgi ver

3|0
    0|0
    • Sağol canım ;)

• Canım sen bence internetten bu ayetin altını çiziyorum dua değil, tam okunuşunu öğren anlam değildir çarpılma sonra:)

• @Sevilmeyenbayann bı kere denedım sacma bırı cıktı abım gıbı gordugum bırı cıktı sacma geldıgı bıraktım ama haklısın boyle bir dua yok atıyolar

• Tövbe okumam o duayı falan. Sonra pala bıyıklı, 170 boylarında, esmer böyle atletle evde oturan bir adam falan görürüm hayattan soğurum, geleceğe umutla bakamam, hayatım biter. :D :D

3|0
    0|0
    • Haha :) İnsan merakta ediyor ama. Hem o zaman gereksiz yere başkalarıyla sevgili olmayıp direk doğru kişiyle tanışmayı beklersin :)

• O da var. Bulursan haber ver ayrıca o rüya gerçeği yansıtıyorsa beğenmezsem boşansam rüyada gerçekte de boşanır mıyım ileride? :P :D

• O kadar bilmiyorum :) Bulurum inşallah da bir faydam olur :)

• duayı bilmiyorum da üniye giderken teyzemin gelini yapmış görmüş gerçekten rüyasında kuzenimi ilk görüştüklerinde rüyasındaki adam olduğunu görünce çok şaşırmış hatta çünkü pek de inanmadan yapmış

1|0
    0|0
    • Cevap için sağol, acaba ne yaptığını öğrenebilir misin? ;)

• Ayy inşallah unutmazsın :)

• Hangisiymiş merak ettim

• Bende oldu :) ama vallaha isteyerek degil

2|0
    0|0
    • Nasıl yani? ;)

• Evet maalesef hiç beklemedigim biriydi. Anlayacagın rüya degil kabustu :) Ama ben inanmıyorum zaten gerçekle alakası yoktur

• Hmm hayırlısı canım ;)

• benim annem babamı bu şekilde rüyasında gördüğünü anlatır yıllardır 16 yaşında yapmış istihare namaziyla 21 yaşında tanismislar

2|0
    0|0
    • Çok güzel ya ;)
      Nerede nasıl tanışmışlar? Bide annen hangi istihare usulünü yapmış?:)

• İşyerinde tanimislar böyle onu ilk gördüğünde etrafındaki hersey fluymus ☺abdest almış bir dua okumuş ama hatırlamıyor ne olduğunu niyet etmis sonra kimseyle konusmamis sol tarafina yatmış uyumus

• Hayırlısı. Allah mutluluklarını daim etsin.

• varsa öyle bir şey bizde bir öğrenelimmm

2|0
    0|0
    • Varmışta, duayı bilmiyorum :(

• sanmam öyle bişey olduğunu istihare namazı var belki onda görülebilir

1|0
    0|0
    • İstihare bir işin sonucu ne olacak diye yapılmıyor mu?
      Burada evleneceğin kişiyi görme var. Kafam karıştı ya olabilir.

• işte eğer o sıra dert ettiğin şey o ise görürsün belki diye tahmin ediyorum

• Hmm ok.

• keşke görebilsem rüyamda kim yahu bu herif baan sahip olacak olan şanslı kişi kim :)

1|0
    0|0
  • Hayatimda gördüğüm en saçma şey , dua böyle şeylerde tesir etmez , o duayı yazan arkadaş kaynağınıda bir yazsın da görelim nerden bulmuş nerden görmüş fetva veren kim? Saçma sapan şeyler yazıp milletin kafasını doldurmayın ! bir kere böyle bişey mümkün olsa bu kadar ilim yayma cemiyetleri var bu kadar mertebe yapmış hocalar var onlarda çıkıp söylerlerdi misal ben hiç duymadım ne ayette ne hadislerde nede rivayetlerde hiç boşuna yapmayın çekin zikrinizi yatın uyuyun , elbet kısmetiniz sizi gelip bulacaktır

0|0
    0|0
  • Sen anca rüyanda görürsün zaten zuzu bu kafayla ^^

0|1
    2|0
  • Hayır yani hiç daha oncede duymadım gerçekten ama nilinç altına yerlleşmişse olblr aslında

1|0
    0|0
  • Insanlar daha önce görmediği hic kimseyi rüyasinda göremez zaten..

0|1
    2|0
    • Kim demis onu ben cogu kez hic karsilasmadim insanlari ruyamda gordum. Hatta yuzunu cok iyi hatirladigim bir bayan akrabalarimiza gelin gidiyodu. Gercektende 2 yil gectikten sonra ruyam cikti. Ruyada gordugum kiza cok benzeyen biriyle evlendi akrabam.

• Amin canım, sende ;)

• Yok canım öyle bisey.. insanin beyni kendi kafasinda yüzler insanlar cizemiyor mutlaka gercek hayatta gördüğün bir insan olmasi lazim rüyanda görmen için.. bu yolda yürürken yanindan geçen bir insanda olabilir bilincli olarak hatirlamasanda bilinç altimiz böyle şeyleri kaydedebiliyor.

• istihare yatıyorlar diye biliyorum ben ama duası yok sanırım kalben Allah tan istersen olur belki

1|0
    0|0
  • Bunu 9 gun ust uste mi tekrarlamak lazm

1|0
    0|0
  • Kızlar gördüm ama 2 kişi vardı yüzünü sevemedim 1 saniye falan gorebildim

1|0
    0|0
  • pardon gerçekten rüyada gördün müü

1|0
    0|0
  • Duayi unuttumda ya anahtar isini bliyomsn

1|0
    0|0
    • Anahtar? Hayır

• Aynen yeni kalack ev klmdi btn kankilerde kaldik :D

• Haha :) Bide evler yakın olunca hadi ben sizde kalıyorum diyemezsin :))

• Hiç duymadim oyle bisey ama nasil mumkun olabilir ki? Hem suprizi kacmasin :D

1|0
    0|0
    • Farklı bakış açısı ama öbür türlü de boşuna zaman kaybı :)

• yok öyle bir dünya :) duayı bilemem ama :)

0|0
    1|0
  • şu falcının adı sanı yeri nerde acaba=)) böyle rüyalarla uğraşmasakk=))

0|0
    0|0
  • Sendenedin mi ve ruyanda gordun mu?

1|0
    0|0
    • Denedim ve görmedim. Belki ben hata yapıyorumdur. Hep tamı tamına denemek nasip olmadı çünkü. :/

• Ben görmek istemem ya tipsiz falansa kendime gelemem artık

1|0
    0|0
  • İstiahare namazı kıl

1|0
    0|0
Yükleniyor...