Ay arkadaşlar korku filmi izledim etkisi ne zaman geçer çıldırmak üzereyim hayatımda ilk defa korku filmi izledim etkilendim unutur muyum zamanla?

korku filminin ismini söylesem mi arkadaşlar? korkuyorum söylemeye aslında. gerçek olay diyolar gerçekten gerçek olay mı o korku filmii? dabbe cin çarpması gerçek olay mı arkadaşlar film gibi yaaaaa?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Canım onu ilk korku filmin yapmasaydın iyiymiş.. Ben bile sadece korku filmi izleyen biri olarak etkilendim. Unutmak için din konularına girme, onun sadece bir film olduğunu getir. Sonuçta sen öyle bir olay yaşamadın demi ama..

0|0
    0|0
    • inşallah unuturum. sen de izledin mi?

• Amin canım benimm senin de :)):*

• vay korku seven bir kızzzzzzz seni seviyorum<3

Erkekler Ne Diyor 9

• gerçekliğinin önemi yok, bir besmele çek camı aç bir su iç kullanıyorsan bir sigara yol, sonra Ramazan ayında heryerden melek olduğunu düşün ve korkmamaya çalış, şükret ve her zaman abdestli gez gene korkarsan bir arkadaşını ara ve sevdiğin konulardan konuş, düşünmessen atarsın üstünden, 3 harflilerin adını da anma fazla

0|0
    0|0
  • evet gerçek. çok etkileyici bir film. 5. si çıkacak onu da ize :D
    korkudan ne yaparsın bilmem :D

0|0
    0|0
  • Karadedeler olayi diye bir film var onu izle. Cildirirsin. Olayin asli kacakcilik yapan jand. Komutanini bazi koyluler yakaliyor. Komutanda bunlari faili mechul cinayet yapip cin yapti diye soylenti cikariyo. Olay gercek ama komutan koyluleri olduruyo. Yonetmende bu olayin ustune cin senaryosu kondurmus. Google yaz bak

0|0
    0|0
  • Gerçek olaylardan alıntıdır yazısı filmi daha gizemli yapar ancak doğru olabilir hatta arkanda biri var :D

0|0
    0|0
  • www.facebook.com/photo.php
    Al canım kesinlikle gerçektir.

0|0
    0|0
  • Gerilime gelemiyorum:)) komedi izlerim her daim:D

0|0
    0|0
  • Sabaha biseyin kalmaz aklini baska seylerle oyala meslaa

0|0
    0|0
  • Söyleyeydin beraber izlerdik. s

korkma bişey olmaz hikaye onlar :)

0|0
    0|0
  • yaşanmış olaaylar onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yok ya her korku filmlerinde yasanmis bir hikayeden alinmistir denir ama degildir.

1|0
    0|0
  • onu ben de izledim, ama nedense her shnesinde güldüm özellikle de cin çarpıyo ya onu şeytan gib ioluyo yüzü işte o anlarda kopuyodum gülmekten :D

0|0
    0|0
  • ay tek derdin bu olsun kız... gecer 1 haftaya

0|0
    0|0
  • Neden izliyorsun korkuyorsan? :) Ben izliyor muyum?

0|0
    0|0
  • Bende baya etkilenirim ama geciyo merak etme

0|0
    0|0
  • Ben bir korku filminin 4-5 yıl etkisinden çıkamamıştım sende benim gibiysen kolay gelsin kardeşim

0|0
    0|0
  • unutursun zamanla ben korku filmlerini çok severim :D

0|0
    0|0
  • Vwlla ben kutsal damacana filmini izlemistim ondan bile cook korktum canim

0|0
    0|0
  • Yok artık türklerin korku filminden niye korkuyorsun yok öyle bir gerçekliği

0|0
    0|0
Yükleniyor...