Erkeklerin bir dans ediş biçimi olması gerektiğine inanıyorum, haksız mıyım?

Erkeklerin belirli bir dans ediş biçimi olmalı bence, öyle kafalarına göre apaçi gibi dans etmemeliler, karşı cinse olan ilgim alakam 0 oluyor birden bire. Kareografi falan yapın arkadaşım, o ne öyle yahu.

Hangi cluba gitsem bunlardan bir tane mutlaka oluyor link

yapmayın yahu, acıyın bizlere.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• dans edemiyorum, birkaç kere denedim kendimi uçma özelliğinden yoksun bir kümes hayvanı gibi hissettim, hızlıca oradan uzaklaşıp kuytu bir yerde ağladım :(((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• katılıyorum sana erkek dediğin götünü başını sallamaz ya harman dalı oyna ya zeybek hadi hepsi bi yana partnerinle sarıl slow bi müzik eşliğinde hafif dans et ne oynarım ne oynayanı severim

1|0
    0|0
  • ben erkeğe dans yakıştaramıyorum zaten belkide kendimde beceremediğimden hani hic dans etmeyen sürekli barda veya bi kenarda içip etrafa bakınan biri varya o işte benim napıyım sallayamıyom kıjımı başımı :)

0|0
    0|0
  • nedense clup tarzi yerlerde bir kez dans etmisligim yok meslegimin dans olmasina ragmen :D

2|0
    0|1
  • öyle zaten .ama şu erkekler dans edemezler genelde iyi dans etmeyi bilenler ya çapkındır yada her neyse onların adlarını söylemiyim..

0|0
    0|0
  • sende haklısın bizde hklıyız ben şahsen güzel dans eden bir bayan görmedim clublerde falan yani hep standart Türk usulu elini kaldır havaya başını salla tamamdır

0|0
    0|0
  • Bendeki bazı kızların oturuşlarına kıl olurum, bide dik yürüyemezler çoğu yürümesini bilmez. Dansta herkes özgürdür ben de komik buluyorum ama onun dğnaysına karışmak gibi bir lüksüm yok tabiki. Didimde medusadayım apaçi gibi dansetmem kafama göre dansetmem hani, ama iyi dansçı olduğumu da iddia etmem, hafta da bir gece bence yeter.

0|0
    0|0
  • dans müziği çalarım ama dans edemem.dans ettirsem olmaz mı?

0|0
    0|0
  • link

Benim tarzım bu nasıl iyi mi? :)

0|0
    1|0
  • apaci dansi dedikleri danstan baska herseye benziyor.Ya hip hop ya capoeira gibi tum vucudun estetigini ortaya cikaran danslar olmalidir.

0|0
    0|0
  • Hangi clube gitsen mi , yok canım o kadarda değil

0|0
    0|0
  • Dansa karşıyım etmem ettirmem :(

0|0
    0|0
  • haklısın.

0|0
    0|0
  • Tek elde içki hafif sallanma dışında dans sevmiyorum ehe

0|0
    0|0
  • Kot ceketli, kırmızı kapişonluya bittim. Haha hala gülüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...