Rüyadan anlayan biri varmı?

Rüyamda soğuk bir havada sıcak giyindiğim halde üşüyordum. Yeni sevgilimin ailesinin evinde oluyorum (gerçek hayatta sevgilim yok) neyse ev kocaman bir ev oluyo, içerde merdivenleri falan var. Zengin bir aileler ve bahçelerinde çiçekler var. Ayağımın altına kalın dikenler batıyo, birinde çocuğun ailesinden genç bir kadın çıkarıyor, kalan ince bir dikenide ben çıkarıyorum. Sonra içeri girince merdivenlerin üstünde abisi oturuyor bana bakıyor, aynı merdivenlerden sevgilim iniyor ve bana bir hırka hediye ediyor kapşonlu. Sarılıyorum seni çok seviyorum aşkım diyorum, o da gülüyor aşkım beni çok seviyormuş diyor. Sonra arabaya biniyoruz biyere gitmek için, şehirde oldukça soğuk bir şehir oluyor daha önce görmediğim bir yer.

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Zorluğa gireceksin bir süre zorluğa boyun eğdikten sonra ayağndaki dikenler zorluktur dostların ailen artık ozaman kim var ise yanında onların yardımıyla atlatacaksn zorlukları son zorluğuda sen atacaksın basından Allah hayırlara vesile eder insallah

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• rüya sanki film gibi :D bence zorluklarla savaşıp sonunda mutluluğu yakalayacağın bir hayat ya da bir dönem olacak senin için

1|0
    0|0
    • :) evet ya Dikenin acısını bile hissettm

• öyle yapılır. bir düşün bence. çünkü başka seçenek yok. hepsini karıştırman lazım

• Sanırım öyle )) gördüğüm tüm rüyaların anlamı aynı çıkıyor nedense.

• aynı bizim evi tarif etmisin :)

1|0
    0|0
  • (gerçek hayatta sevgilim yok) sdjfhsdkjfhksdjfh

Sana kabaran bir sevgili görüyorum, beyler çok yüklenmeyin ^_^

0|0
    0|1
  • Götün açıkta kalmış :)

0|0
    1|0
  • Bu nasi ruya yahu :)

0|0