Film gurmeleri buraya bir bakabilir mi?

Dizi konusundaki egilimim ne yazikki filme gelince tik diye durup kaliyoooor. Yanimda nisanlim varken izleyebilecegim romantik komedi istiyorum ikinci secenek olarak ask filmleri de olabilir. ne zaman film secip izleyelim desem begenmeyip kapatiyoruz bana film onerin lutfeeen?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• "Tristan ve Isold" ingiltere nin efsane aşklarından biri. Hem savaş hem aşk

0|0
    0|0
    • hem savas hem ask guzel bir karisim olabilir tesekkur ederim

• truvayi geç cesur yurek olabilir klasiklesmis bir film zaten digerlerini tek tek izlicem cokk tesekkurler

• Rica ederim, Umarım bunları da beğenirsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Hello Stranger
    Dolls

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim

• Rica ederim. Yalnız Dolls ağır bir filmdir. İçinde üç ayrı aşk hikayesi vardır ve herkes kolay kolay bu filmi idrak edemez. Yani nişanlın sıkılabilir.

• o benden daha iyi bu konularda. 10. dakikasinda skldigim filmleri bana sonunu merak ettigi icin kapattirmadigi zamanlar oldu:(

• Bir Sırp Filmi
    Mutlaka izleyin, daha çok seveceksiniz birbirinizi.

1|0
    0|0
    • cok tesekkur ederim listenin basina yazdim:)

• Her türlü cinsel sapkınlığın leş gibi bir ekip ve sanat anlayışı ile sunulduğu saçmalığı böyle bir şeyin cevabı görmen zaten kaliteni ortaya koyuyor, daha fazla konuşmana gerek yok yani?

• Geleneklere ve tabulara her zaman sorgulayıcı bakmışımdır.
      Toplumların değer yargıları olamaz, değer yargıları bireyseldir, özneldir.
      Bu filmi izlerken hiçbir şey hissetmedim ve etkilenmedim de.
      Benim kalitemi sen belirleyeceksen, vay halimize.
      Seninle daha fazla konuşmam mümkün değil zaten, bir saniyemi bile senin gibi rezil, aşağılık birine harcamak istemiyorum.

• Başımıza gelenler , bunu izleyin oldukça keyiflidir :)

0|0
    0|0
  • 50 ılk opucuk

0|0
    0|0
  • mehmettin kuşu ölmüş

0|0
    0|0
  • erkekler ne söyler kadınlar ne anlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...