Hafıza'nın genetik aktarımının sonuçları ilahi adalet mi?

hafızanın genetik olarak aktarıldığını ispat eden isveçreli bilimadamları nobel ödülü aldı.buna göre yağma ile büyüyen yerel govermentlerin dahili nufusu,yağmayı yansıtmakta ve ceza kanununa konu olmuş tüm cürümler kaza olmaktadır.tüm suçların, bozuk atılan yerel goverment temelinin sonucu olması bir ilahi adalet midir?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• İsveçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• %100 genetik olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • onlarca nesil önceki yaşantıların hafızada kodları mevcut.anababası minibüs kazasında ölen çocuk sezeryenle kurtarıldı.ve dışardan bilgi almadığı halde plaka numarasına kadar kazanın resmini yaptı.hemde 4 yaşında daha okuma öğrenmeden önce

• ilginç valla..izlesem anlamam ki :)))))

• bu konuda tahsil yapan türkiye'de tek kişi var.okul sadece amerikada.doç seviyesinde ve 40 yaşın altında psikiyatri uzmanları sınavla kabul ediliyor.hocanın ismi nusret kaya ben de çat pat bilgiliyim tv de görmüştüm.fatih altaylı programında. bardakçı da vardı.

Erkekler Ne Diyor 3

• Araştırma ile ilgili yaptığın çıkarımı daha anlaşılır bir türkçe ile açıklamalısın. Hafızanın genetik olarak derinlerde depolanması ile ilahi adalet arasında bir bağlantı kuramadım ben.

2|0
    0|0
  • ne güzel soruların varmış niye gittin vip birader

0|0
    0|0
  • bunu ortaya atan bilim adamının isviçreli olduğna şaşmadım... Adamlarda herşey meşru hiç katılmıyorum... (mesela şimdi daha ii anlıyorum neden tüm karaparaların bankalarında güvence altna aldklarını) sadistler ne oluyor o halde? Norveçli ırkçı teroristin konuşmaları?

0|0
    0|0
Yükleniyor...