Ankara'da fiber internetin olduğu cafe nerde var?

ankarada fiber interneti yani çok yüksek hızlı maximum hızlı ınternet lazım bana nerde var? Tercihen yenimahalle tarafları olsun

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle amaç nedir onu sorabiliryim yani buldun diyelim ne yapcan vahiymi indircen .

0|0
    0|1
    • okulda ders secıcem ders 3 subeden olusuyor ve en ıyı subeyı en hızlı olan kazanıyor kapıyor ve 10 dakka ıcınde kapılıyor subeler

• rica ederim her zaman bu kadar basit birşeyi buraya yazarak sana ayrıca teşekkürler evdeki çayın yerinide burdan sor yardımcı oluruz ; )

• gıt de kendınle dalga gec sen gelmıs buraya sacma sapan konsumaya

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizim sitenin bahçeside girerim diyorsan kablosuz şifremi veririm batıkentte. Fiber internetim mevcut :)

0|0
    0|0
    • haha yok ben cafe arıyorum:)

• hı olmaz o zaman tüh

• :) yapacak birşey yok gel burdan gir dedim sana ne diyim daha :)

• Ostim sanayi sitesi var orada sadece onu biliyorum :D

0|1
    0|0
    • ankara sorusuna bı ıstanbulludan yanıt:d

• Buna da şükür değil mi gülüm :D Şaşmaz oto sanayi de Etimesgut'ta hatta naber :P

• Bolero İnternet Cafe fiber hızlı ama Ulusta..

0|0
    0|0
    • fıyatı ne kadar saatlıgı ve de ulusun neresınde tam olarak?

• ya kız da oluyo mu orda? Abaza falan kaynamasın malum ulusun durumu bellı

• sen diyosun ya ulus çok değişti ulus Ankara nın bence en nezih en güzel yerlerinden biri tamam abartmiyim ama idare eder işte :) Cafe güzel abaza olamaz o cafede çok disiplinli ve müşterisi iyi olan b

• o bir şehir efsanesi

0|0
    0|0
  • Ankaradakini bilmiyorum ama antalyada fiber interneti kullanan tek cafe Efendy.

0|0
    0|0
  • Quash Net vardı Ankara'nın ileri gelen kafelerinden (Turnuvaya falan geliyorduk oralara) ama kendilerini güncellediler mi bilmiyorum. En olası orası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...