Kapat

İbadetten önce Allah affetsin ama bazen neden bir üşengeçlik veya ağırlık basar? :(?

Mesela Namaz'dan önce bir üşengeçlik oluyor bazen, bunu şeytan yapıyor galiba. Bunu yenmek için bir dua var mı?:( Allah hepimizi affetsin bu mübarek ayda.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Nefis Yaradana ibadet edeceğin zaman sana bir sürü meşguliyet çıkarır

-Şuna mesaj yazayım.
    -Şunu arayayım.
    -Şuraya gideyim.
    -Çağırmışlardı bir bakayım.
    -Yatayım müzik dinleyeyim.

Bunun gibi şeylere aldırış etmeden sadece yap, nas, felak, ihlas surelerini daima oku, fakat ibadete yönelirken en önemlisi bu durumunun nefsinin sana oynadığı oyun olarak da unutma.

cut.

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• yok melekler yapıyor omuzlarındalarya sanırım kilo almışlar ağır oluyolar biraz senide yoruyolar ah kuzum söyle olnlara diyet yapsınlar.

0|0
    1|1
  • Euzu 3 defa okuyup sol tarafınıza 1 defa tükürün.

1|0
    0|0
  • Baban'ın sözünden çıkmıyorsun değil mi? Birşeye kızsanda bozarsan yapıyorsun. Korkuyorsun ondan ve o baban sözünü dinliyorsun.

Ya seni yaradan dan korkmuyor musun? Günlük 30 dakika ayıramıyor musun onun emilerine?
    Babanın her dediğini yapıyorsun yapmaya çalışıyorsun , ya seni yaradanın?

Bunları düşünerekten namaza başlarsın emin ol.

1|0
    0|0
  • evliyalar bile nefs lerinden şikayet ederlermiş hayat boyu sürecek bir mücadele bu ölene kadar yani üste çıkmaya çalış :)

1|0
    0|0
  • Şeytan baana da oluyor sinra diyorum ulan sen kimsin bana yapma diye emir veriyorsun kalkıp bir abdest alıp kılıyorum. Ana bana da çok oluyor.

2|0
    0|0
  • ya bu iradeyle alakalı bir sey sanırım bendede oluyor cünki

1|0
    0|0
  • üşenmicen kardeş ne duası

0|0
    0|0
  • şeytana nıye suç atıyorsun ki. üşengeçlik demek isteksızlık demek. ya da bir nevi sıkılmak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...