Internetten nasıl müzik indirebilirim?

Artık internetten müzik indirmek yasaklandı biliyosunuz ama Türk milletiyiz illa ki bunun da bir çıkar yolunu bulanlar olmuştur. Peki bu çıkar yolu bilenler var mı?

Güncellemeler:
dumur oldum :D
herkese teşekkürler bi çok alternatif yol öğrendim

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Youtube ya da farklı palatformlardan izlediğim videoları tek hamle de mp3 çeviriyorum :)) Gerek yok programa :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bearshare

0|0
    0|0
  • -inurl:(htm|html|php) intitle:”index of” +”last modified” +”parent directory” +description+size+(wma|mp3)“şarkı adı” diye google da aratabilirsin.Groovedown ile grooveshark'tan indirebilirsin.Youtube videolarını mp3 olarak covert eden siteler var aratırsan çıkar.Diskografi indirceksen torrent her zaman en kralı olmuştur.beemp3 tarzı sitelerden aratabilirsin.Daha milyon tane yöntem var.Aramaya inan

0|1
    0|1
  • valla en olmadı youtubedan real playerla indiriyorum, kendi zaten mp3e de çevirebiliyor

bunun dışında yasal hakkımı kullanıp, ttnet müzikten dinlediklerimi ses kartımın programı ile kaydedebiliyorum :) bu tamamem yasal :D

valla torrentte de albüm bazlı özellikle yabancı müziklere ulaşılıyor

ve müzeğe uzanan eller kırılsın! :p

0|0
    0|0
  • Bu yasağı ilk kez buradan duydum. Biraz kurcalamak gerekir tabi. Burada bahsedildiği gibi torrent en geniş kaynaklardan biri.

0|0
    0|0
    • nasıl yani burdan duydun

• İnternet'ten müzik indirmenin yasak olduğunu. Daha kısıtlı bir yasaktır. Örneğin Müyap istemiştir Müyap'ın tecilindeki şarkılar yasaklanmıştır vs Ona yapacak birşey olmuyor pek.

• şarkı indirilen bazı programlarda kapatıldı

• eski bi yöntem benim mozilla firefox u kur... ordan download helper ı indir kur... sonra youtube a gir istediğin müziği aç onu video olarak indiriyorsun... bi konverter programı kur hatta iki tane... birisi .flv formatından mp4 e ceviriyor... diğeri mp4 ten ses dosyasına... madem yakalanmak istemiyorsun bedeli var malum:D

0|0
    0|0
  • Ben korsana karşıyım :!

0|0
    2|1
  • BearShare prog. dan kısa sürede indir ;)

0|0
    0|0
  • Torrent deyü süper bir şey var.

0|1
    0|0
    • melodi falan diyo ama bu telefon için

• torrent paso virüslü

• Torrent, en güvenli dosya paylaşım programlarından biridir. Virüs yok denecek kadar azdır. Private trackerlarda hiç bulunmaz hatta. O virüsler ya yanlış alarmdır ya da yanlış torrent sitelerinden indirme yapıyorsunuzdur.

• Harika soru... Öğrenmek güzeldir.

0|0
    0|0
  • kmp3 den indir

0|0
    0|0
  • Napster vardı bir ara ama?

0|0
    0|0
  • mp3hanesi.com

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• googleden ara bul sitenin ismi mp3video2 youtubeden linki eklicen indireceksin cok reklam var ama basarabilirsin umarim..

0|0
    0|0
  • ares'den indirebilirsin

0|0
    0|0
  • Bearshare çok güzel bi progrmı tavsiye ederiMmMm

0|0
    0|0
  • bende bearshare kullanıyorum gayet memnumda

0|0
    0|0
  • keepvid ;)

linki yapıştır

ama mp4 ve flv uzantısı veriyordu hatırladıgım kadarı ile

0|0
    0|0
  • rocketmp3 diye bir program var.. google yaz indirmesi çok kolay kendi sitesi var. youtube üzerinden ister video olarak indiriyosun ister sadece sesini mp3 olarak convert ediyor.. şiddetle tavsiye edilir :)

0|0
    0|0
  • bearshare limewire ares üçünüde denedim üçüde güzel ares ve limewire bazı müzikleri indirdiginde kırık çıkıyor bearshareyide bir kez indirdigimde bilgisayarım virüs kapmıştı aman dikkat

0|0
    0|0
  • bearshare den indiriyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...