Animeciler bir yardım :D

ya ben anime izlemek istiyorum ama olmuyor istediğim anime ya açılmaz ya yarıda kesilir yada bölümü eksiktir. of bıktım valla bütün gün anime izlemek istiyorum ben. napıyım nerden indiriyeyim nerden izliyim? indirmek kaç dk sürüyor? dışardan cd şeklinde satın alabiliyormuyuz kaç paradır bunların hepsinin cevabını isterim

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• ben torrentden buluyorum, bazen online da izliyordum.. ama indirerek elinde olması iyi sonuçta bir anlamda dizi olduğu için yeri geldiğinde geriye dönüp bu böyle böyle demişti dersin.. dediğim gibi torrentden indir turkçe altyazı sitesinden de altyazı bulursun bs playerın otomatik bulması için ismi tam olmalı, sen en garanti önce altyazıya bak hangi altyazı varsa onun videosunu indir.. başlangıç olarak her zamanki önerim death note dur az bölüm olduğu için sıkmaz ilk başta ;)

0|0
    0|0
  • Aslında türkanime isimli site işini görür.Torent olarak indir rahat edersin ve indirdiğin animenin altyazısı bulma derdini bsplayer isimli program halleder.Yani açtığın herhangibir videonun altyazısını otamatik bulur.

0|0
    0|0
  • ben geçen torrentten death note serisini indirdim altyazılarıda buldum. sende torrent takıl bütün serileri bulursun eksiksiz

1|0
    0|0
  • link

link

kolay kolay kesinti kopma olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence indirme programları kur oraya linklerini at. Sabah kadar indirsin. Ayrıca benim hasta arkadaşlarım var Naruto , One piece arşivleri var. İnternetten onlar gibi arşiv yapıp satanlar olabilir. Onlardan satın alabilirsin.

0|0
    0|0
  • izlemek istediğin animenin ismini arattır yada illa dışardan cd alıyım dersen d&r de var erotik cdler

0|0
    0|0
  • İzlemek istediğinin adını arat çok uğraşdım bulamadım dersen bana söyle bir mesaj at yeter 2 dk da bulur gözüne sokarım :(

0|0
    0|0
  • internetten şaşma, biraz sabır şahsen hiç CD ye para vermedim .

0|0
    0|0
  • en yakın psikolog nerde bence sen git onu bul :D

0|0
    0|0
    • ya benimde zevkim bu :D siz salak salak oyunları saatlerce oynuyorsunuz ama :D

• ben oyun için demedim soruyu sorma şeklin cok güzelmiş ondan dedim :d ve pes 2011 e salak diyemezsin :)

Kızlar Ne Diyor 1

• türkanime sitesinden izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...