Taksimde neresi, nasıldır?

arkadaşlar merhaba. görev için istanbula geldim. taksimde bir apart daire kiraladım ve uzunca bir süre kalacağım. bu fırsattan istifade taksim ve beyoğlunun kuytuda köşede kalmış mekanlarını keşfetmek istiyorum. daha önce gittiğiniz ve önerebileceğiniz mekanların isimlerini özelliklerini ve ortamını yorumlarsanız sevinirim. sadece barlar değil, kafeleri, sokakları, hanları da tavsiye ederseniz tam süper olacak :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Cezayir çıkmazını biliyor musun?

0|0
    0|0
    • biliyorum evet. ama çok fazla takılmadım o sokakta. öncereceğiz yer varsa seve seve değerlendiririm :)

• hemen bu akşam denedim dediğin gibi harika bir yer gerçten. EİC olmayı hakediyor bu yüzden :)

• Cevabını yeni gördüm, çok teşekkürler :) Beğenmene de ayrıca sevindim umarım dilediğin gibi harika zaman geçirebilmişsindir :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Niye Taksim'de yer tuttunuz ki?
    Gereksiz para harcamak bence.
    Sorunuza gelecek olursak Taksim genel olarak tehlikeli bir yerde öyle kuytu köşelere gitmeseniz sizin için daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • Kirası uygun bir yer buldum temiz nezih bir apart. para harcamaya gelince harcırahımı devlet karşılıyor zaten. neden taksim diye sormuşsunuz. istanbulu genel olarak öğrenciliğimden biliyorum ancak beyoğlunu iyi bilmeyi ayrı bir kültür olarak değerlendiriyorum. bir bakıma şarap kültürüne benzetebiliriz. tehlikeli olamasına evet tehlikeli olabilir. ancak nereye girip girmeyeceğimi az çok biliyorum. düşünceli cevabınız için size teşekkür ederim ancak sorumun cevabını tam olarak alamadım. eğer daha önce taksimde gidip de beğendiğiniz, memnun kaldığınız bir yer, bir mekan varsa yazın lütfen.

• Blog da açabilirsiniz...

• olabilir tabi neden olmasın

Erkekler Ne Diyor 2

• Taksim cocuguyuz:) Hergun takilirim hemen hemen:)
    Nevizade, topless, limon... derim.
    Cihangir de cok iyidir.

0|0
    0|0
  • Tarlabaşına girme yeter :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...