Kürtaj meselesi ve hadım..

ülkemizde tecavüzcüleri hadim etmek isteyen kaç kadın vardır ? ayrıca kürtaj yaptırmak katil olmak kadar kötü birşeymidir?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• kurtaj dinimize gore katillik olabilir ama bu ulkede bı suru gorusten ınanctan ınsan var herkesın baglı oldugu yasalar ıse dıyor kı bı ınsan tam ve sag dogmadan yasama hakkını elde edemez yasama hakkı olmayan bırının yasamasını engellemk katıllık degıldır yasalarimiza gore katıl degildır kısısel fıkrım cok zorunluluk olmadıgı surece kurtaj yapılmamalı ama yapmak ısteyenlere engel olunmamalı devlet tarafndan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bencede bu kadının hakkı ve kimse kimseye zorla çocuk doğurtmak zorunda değil. o kadın istemediği çocugu doğursa nolcak o cocuga gereken sevgıyı vermedıkten sonra.. ayrıca kadın tecavüze ugrucak ve o cocugu dogurcak öyle mi.. ne sacma düşünce.. haplar var ayrıca isteyen yine o çocugu düşürür. günah ama yapanın boynuna.. kimseye düşmez onun hakkını elinden almak..

1|0
    0|0
    • haklısın bnde sana katılıyorum bu konuda ayrıca tecavuzculerınde hadım edılmesını desteklıyorum..

• Günahsa da günahı yapanın boynuna

1|1
    0|0
  • bizim ne dusundugumuzun pek bır onemı de yok acıkcası baskan ne derse o oluyo :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• geri kafalıyım düşüncesizim benim düşüncelerim sığ kesinlikle bir yasa geliyorsa tecavüzcüleri hadım etme yasasıyla başlanmalı.

0|0
    0|0
  • ne edersen kendine edersin kendi kendine...

0|0
    0|0
Yükleniyor...