Biyokinezi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce böyle bir şey mümkün mü?

Komikmiyimben
Biyokinezi zihin gücüyle vicuda hükmektir , vicudunuza istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz sadece zihin gücüyle !
İnterneten yaptığım araştırmalara göre çoğunlukla göz rengini değiştirmek için kulanılır , sadece konsantre olarak ve inanarak bunu başarabilirsiniz.
Nasıl mı?(özet):
Karanlık bir odaya gidin gözlerinizi kapatın (diyelimki siz gözlerinizi mavi yapmak istiyorsunuz) kendinizi hayal edin hayalinizde gözlerinizi mavi olarak görün ve aynaya gidip gözlerinizi inceleyin (tabi mavi olarak hayal ederek) bunu 1 ay uygulayın. Unutmayın ki inanmazsanız başaramazsınız.
Size anlatamamış olabilirim ama gerçekten çok ilginç bir konu lütfen google da daha fazla bilgi için araşdırın :)
Baziları biyokinezi sayesinde göz renklerinin değiştiğini idda ediyor (tabii ne kadar doğru onu bilemem)

Sizce böyle birşey mümkün mü?
Biyokinezi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce böyle bir şey mümkün mü?