Biyokinezi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce böyle bir şey mümkün mü?

Biyokinezi zihin gücüyle vicuda hükmektir , vicudunuza istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz sadece zihin gücüyle !
İnterneten yaptığım araştırmalara göre çoğunlukla göz rengini değiştirmek için kulanılır , sadece konsantre olarak ve inanarak bunu başarabilirsiniz.
Nasıl mı?(özet):
Karanlık bir odaya gidin gözlerinizi kapatın (diyelimki siz gözlerinizi mavi yapmak istiyorsunuz) kendinizi hayal edin hayalinizde gözlerinizi mavi olarak görün ve aynaya gidip gözlerinizi inceleyin (tabi mavi olarak hayal ederek) bunu 1 ay uygulayın. Unutmayın ki inanmazsanız başaramazsınız.
Size anlatamamış olabilirim ama gerçekten çok ilginç bir konu lütfen google da daha fazla bilgi için araşdırın :)
Baziları biyokinezi sayesinde göz renklerinin değiştiğini idda ediyor (tabii ne kadar doğru onu bilemem)

Sizce böyle birşey mümkün mü?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasim denedi defalarca kisa sureli goz rengini acmayi basarmisti cok iyi konsatre olmak lazim dedigim gibi kalici değisiklik yapmak mumkun degil

0|0
    0|0
    • Göz rengi eski haline döndümü?

• Ben bir kere denedim bende gözlerimin rengi çok az açıldığını düşünüyorum normalde gözlerim çok siyah göz bebeklerim gözükmez ama sanki şimdi biraz gözüküyor , psikolojikde olabilir bilemiyorum :)

• Bende aynı durumu yaşadım belki psikolojik bir etki yaratıyordur

Erkekler Ne Diyor 10

• ama başarabilen yok şu ana kadar. zaten başaranların da kalıcı olmuyor. telekinezideyim şu anda sonra hidrokinezi sonra biyokineziye geçeceğim. ama mantık olarak göz rengi değiştirmek çok basit değil mi? örneğin ben daha çok yaşlanmayı durdurmayı amaçlıyorum. tabii kinezide epey ilerlemek gerekiyor bunun için.

1|0
    0|0
    • Hiç denedin mi?

• önemli değilde. kesin bir şey diyemem açıkçası. geri döndüğünü falan hissetmedin mi? ya da rüyanın diğer parçalarında ne vardı. acı hissettin diye astral seyehat olmaz. çünkü rüyanda boğulduğunu görürsen boğuluyormuş gibi hissedersin. yani aslında rüyalarda da gerçek hissetmek normal.

• Geri dödüğümü hissetmedim ama bu gördüğüm en gerçekci rüyaydı daha net görüyordum herhalde sıradan bir rüyaydı :) sorularıma cevap verdiğin için teşekkürler

• ben sordum meğer şuana kadar inanan olmadığı için kimse gözünü maviye çevirememiş. :D

0|0
    1|0
  • Hikaye ve roman tarzinda iyi is yapar.

0|0
    0|0
  • Zaten yakında zihin gücünü kullana kullana bu googlada millet tanrı olacak

0|0
    0|0
  • uzun suredir ugrastigim fakat hicbir sonuc vermeyen kinezi cesiti. göz rengini degistirirken kör olma riski var

0|0
    0|0
  • Facebookta dolaşan beğenmezsen annen ölücek yazılarının biyolojik türü :D

0|0
    0|0
  • Saçmaymış

0|0
    0|0
  • nefs tasfiyesi ni bitirenlerin rahatlikla yaptiklari bisey

0|0
    0|0
  • Herşey, enerjidir.
    Enerjiyi olumlu ya da olumsuz yönde kullanmak, bizim elimizde.

Göz rengi değiştirmeyi ilk defa duydum ama,
    zihin gücü potansiyelimizi, meditasyon ve zikir çalışmalarıyla aktif hale getirebiliriz.

0|0
    0|0
  • astral seyhat yapabiliyorum , ama biyokineziye bulaşmam.

0|0
    0|0
    • Haklısın bulaşmamakla riskleri var ama astral seyahat de riskli 600 kişi astral seyahaten ölmüşdür

• ben yapabiliyorum neyin farkında olduğun sürece sıkıntı olmaz

Kızlar Ne Diyor 5

• bak tabiikide var öyle birşey ben yapıyorum yaklaşık 1 haftadır ve gerçekten değişiyor psikolojık değil ''hava atmak veya ego felan değil yalnıs anlamayın'' arkadaşıma sorudugumda mavilikler geldiğini söyledi yani psikolojık değil ve geçmez bence çünkü gen işlevni değiştiriyorsun sonucta?

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum çünkü deneyipte doğru olanlar var. yetenek sizsinizde mesele çıktı göz rengini sadece 4 saniyede değiştirdi bu nasıl oldu bakın bu biyokinezi durumunu dahada geliştirmiş ve artık 1 haftada 2 haftada değilde saniye sonucunda bunu yapabiliyor ne kadar fazla başarılı olursan okadar iyidir

0|0
    0|0
  • Yok artık
    Genleri nasıl değiştirebilirsiniz
    Inanmıyorum

0|0
    0|0
    • Eğer gerçek inanma gücüne ulaşabilirsek imkansız dediğimiz çoğu şeyi yaparız

• Çıkacak Lucy filminin fragmanını yeni mi izledin

0|0
    0|0
  • gerçekten çok ilginç

0|0
    0|0
Yükleniyor...