Dj olan varr mı? ya da djlik hakkında bilgisi olan?

Dj seti almak istiyorum. Djlik öğrenmek istiyorum... Mekanlarda çalmak için değil hobi olarak Juisy M mesela bir kıza göre çok seksi ve gerçekten abartı derece de iyi geliyor. Ama nerden başlamalıyım. Kursları çok bulunmuyor. Başaramazsam boşuna o sete en az beş bin lira vermiş olcam?

0|1
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Djlik zaten kendi kendine öğrenilen birşeydir. Kurcalayarak öğrenirsin ama başlangıç için 5 bin lıralık set çok pahalı.

1|0
    0|0
    • En ucuzu bide oo :D

• :D:D:DD:D: belki gerçekten djdir sırrını vermiyodur falan :D

• DJ olsa kendini gizlemez :D Ve türkiyede barlara çıkan bayan djlerin çoğunun gerçek mesleğide tahmin edilemez değil :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Başlangıç için önce sen net üzeri djllik sitesi var orda öğren sonra djliğe başlarsın flatcast diye bir site türk hepsi..

1|0
    0|0
  • turntable seti aldıktan sonra bırakamıyorsun ;) denemeden bilemezsin just do it :) tkıldıgın konularda yardımcı olurum

1|0
    0|0
    • tamam ismini aldım :D:D:D

• ov kesinlikle ergen bir ismim olmcak :D

• mesaj atarmısın bana :)

• ya kursları falan war profesyonel insanlardan ama sen mekanlarda çalmıçaksan gerek yok onlara yetenegin warsa zaten aletin basına geçtiginde kendini gösterirsin

1|0
    0|0
  • juice m demek istedin diye düşünüyorum neyse
    ilk önce mekanlarda dj lere takıl bakalım ne yapıyorlar ne nasıl oluyor
    ses düzeni nasıl kuruluyor yavaş yavaş oralarda başla zamanla geliştirirsin
    yoksa eve alayım deneye deneye öğrenirim dersen bu işin eğitimi yok
    ses mühendisliği var ama o baya bir akademik kariyer

0|0
    0|0
    • juisy m demek istedim her yerde o sekilde yazıyor :D djlerle tanışmak kolay değilki hepsinin götü bin beşyüz

• mekan sahipleri genelde mekanlarda durmuyor bütün gece. istesem görüştürmezler pis ve karışık şeyler :D

• Yani benim oturduğum şehirde got ister mekan babacıklarıyla hanım kız gibi gitmek :D

• ben radyoya gaset goyuyom o olurmu :)

1|0
    0|0
  • Dj degil de bateri caliyorum dj lik ile ilk bas pc de dj programlarini kullan ilk bas

1|0
    0|0
  • o kadın darbuka çalsa da seksi olur

0|0
    0|0
  • Virtual DJ ile başla. Birbirine yakın notalarda ve tempolardaki parçaları birbirine mix leyip set kaydet.

0|0
    0|0
  • İZMİT'te Her 10 kişiden 3'ü Dj , 3'ü Fotoğrafçı , 3'ü Model Geriye Kalan 1 Kişide Sedat Peker'in Öz Yeğeni geldi aklıma =))

0|0
    0|0
    • hahahahah ben sadece olmak istiyorum iddalı değilim :D

• bence kariyeri daha düzgün bir işe odaklan he sexi mexi bahsettıgıne göre tamam dj ol =)

• zaten okuyorum ben bu hobi

• Arabesk rap yap beybi ;)

0|0
    0|0
  • evet ben cidden yaptım bu işi tam 8 yıl boyuncaa.. öğrenmek istediğin ne?

0|0
    0|0
    • Ta kendisi :D nerden başlamıştın önce?

• zor bir sektör dışardan göründüğü gibi değill.. bazısı sırf dikket cekmek ve popüler olmak icin transparan giyiyoki iş kapabiliyim diyee

• teşekkür ettim cevap için yeterli

• Bildigin bir şey var oda türkiyedeki dj sayısının bir elin 5 parmagını geçmiyeceği alayı dümenci bu sektörün.

1|0
    0|0
    • Seksi, güzel ve birazcık da işi iyi bilen bir kız dj hiç yok ama hahahaha :D

• NERVO var :D

• o da kimmiş benm yanımda :D:D:D:D ( BASLAMADAN ÖLDÜ)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben djyim

1|0
    0|0
    • hey dj :D:D:D şakaaamı bu yardım et bana :D

• Ne şakası barlarda diskolarda çalıyorum

• Okey nerden başlamam lazım o zaman Dj no name :D

Yükleniyor...