Bilinmedik yabancı dizi önerisi olan var mı?

Komedi sevmiyorum , korku gerilim macera aşk karışımı olanlara bayılırım :) Bilindik olan çoğu yabancı diziyi izliyorum ve çoğunu bitirdim. Arayışlardayıım ama kendime göre bulamadım the walking dead lost gibi çok bağlanacağım dizi istiyorum :(

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• game of thrones diyorum baska bişe demiyorum hastası kalırsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Power güzel bir dizi artı yeni.
    Power, James “Ghost” St. Patrick (Omari Hardwick) isimli bir adamın hayatına odaklanıyor… Ghost, New York’ta elit kesim arasında popüler olan gece kulübünün sahibi olmakla beraber, şehrin uyuşturucu ağında da önemli bir konuma sahiptir. Tek hayata iki yaşam sıkıştıran ve bu iki yaşam arasında dengeyi kurmakta zorlanan Ghost, uyuşturucu işini bırakıp legal işiyle devam etmek istediğinde ise hayatındaki dengeler tamamiyle alt üst olacaktır. (Alıntı)

0|0
    0|0
  • house of cards

0|0
    0|0
  • The walking dead, Game of thrones, The pasific, Band of brothers, Arrow, the big bang theory, heroes, Vampire Diaries, Üvey baba, Vikings, Spartacus. Bunlardan birine bak hosuna gider kiz olsan bile ^^

0|0
    0|0
  • The Walking Dead diyecektim ama demişsin

0|0
    0|0
  • House M. D.,
    Jericho ilk sezon.

0|0
    0|0
  • Bilmedik diziler bizi bozar

0|0
    0|0
  • hmm o zaman sana 1939 yapımı tam 5 sezon süren Happy Harmonies dizisini tavsiye ediyorum :D :D :D

0|0
    0|0
  • Person of interest
    Dexter.
    The mentalist.

0|0
    0|0
  • Under The Dome 2. sezonda şu an

0|0
    0|0
  • Femme Fatales

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Oz derim ve susarım. Gece tek başıma kalamıyordum şişleyecekler beni diye :)) Abimin odasında yatardım :)

0|0
    0|0
  • The Vampire Diaries çok bilindik, süper bir dizi aşırı tavsiye ederim... tün bölümlerini tekrar izleyebilirim :)

0|0
    0|0
  • revoletion vardı favorim ama bitti :(

0|0
    0|0
  • Kore dizilerini izlemeni öneririm.
    Kore dizi paylaşan 3-4 site va dizileri çok güzel bir izle bence

0|0
    0|0
  • skins

0|0
    0|0
  • Teen wolf iyidir. :D

0|0
    0|0
  • the vampıre dıars ızledınmı hiçç aşık olursun :D

0|0
    0|0
  • Fringe ve American Horror Story'e kesinlikle bayılırsın. Onun dışında bazıları dediğin türlerin biraz dışında kalan Da Vinci's Demons, Hannibal, Bones, Dracula, Orphan Black, Hemlock Groove, Being Human, Grimm filan var.

0|0
    0|0
    • AHS bitirdim çok güzeldiii :D Fringe çok merak ediyorum

• Açık ara en iyi korku dizisi olduğunu düşünüyorum :D İzlemeye değer

• Supernatural

0|0
    0|0
Yükleniyor...