Yabancı dizi izleyenler bakabilir mi?

mecera fantastik korku gerilim tarzında güzel önere bileceğiniz diziler var mı

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Teen wolf , the walking dead, supernatural, believe, under the dome, arrow, game of thrones, the vampire diaries

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bir kişi tek söylemiş de ben prison break i öneririm, dizide bir erkek hegamonyası da olsa çok güzel aksiyon var bir kaç bölüm izledikten sonra tarzını anlarsın zaten.

0|0
    0|0
  • Tam aradığın tarzda bir dizi biliyorum. Ama önce Supernatural'i izlemediysen izle.

İzlediysen; Legends of the seeker. Arayıcının efsanesi. 2 sezon ama çok iyi izlemelisin.

0|0
    0|0
  • ben the walking dead i izliyorum. süper bir zombi dizisi

0|0
    0|0
  • aradıgın 3 üde game of thrones ta var izlemediysen mutlaka izle müthiş bir dizi

0|0
    0|0
    • sagol :)

• akgezenler ejderhalar özel sawas birlikleri büyük sawasçılar ulu kurtlar daha önçe bu kadar fantastik film bile izlememiştim avatar bile sönük kalır yanınd :)

• vikings-the originals-fringe-arrow-the walking dead-game of thrones-under the dome... Bunlar şu an benim takip ettiklerim biraz fazla oldu gibi ama benim gibi bir dizi manyağına az bile xD

0|0
    0|0
  • Spartacus game of trones ve nip tuck

0|0
    0|0
  • Benim diziyi izle bro kesinlikle

0|0
    0|0
  • Hannibal, Lost!

0|0
    0|0
  • Hepsini teen wolf veya the walking dead de bulabilirsin

0|0
    0|0
    • teen wolfu izliyorum zatenn the walking dead izliycem

• Ama o tur diziler pek yok lost falan pek guzel degil sindire sindire izlemeni tavsiye ederim ben hepsini bir haftada izledim ama şu an bu sitede tikildim kaldim yani :D

• ahah tamam :D

• sherlock holmes 3 sezon her sezon 3 bölüm 4 yılda bir çıkıyor süper bir dizi

0|0
    0|0
  • kaygısızlar veya kaynanaları izle... en kötü bizimkiler var:):):):)

0|0
    0|0
  • lost izle

0|0
    0|0
  • Teen wolf . Arrow

0|0
    0|0
  • Supernatural izlemelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4