Güney Azerbaycan davası varken neden arabın davasını üstleniriz?

Siz Türkiye türkleri arapların davası olan filistine burnunuzu sokmaya utanmazken, Türkün davası olan KARABAĞ, GÜNEY AZERBAYCAN içni neden acaba İRAN konsolosluguna gitmiyorsunuz?
Güney azerbaycan için neden sokakalra dökülmüyorsunuz?
Yoksa onlarTürk oldugu için mi
Kendi soydaşlarımız varken türk düşmanı insanlar için sokaga dökülmeye utanmıyor musunuz?
Doğu türkistan karabağ güney azerbaycan varken banane FİLSİTİNDEN
filistin davası arabın davasıdır TÜRKÜN DEĞİL

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• milletimiz mankurtluk hastalığına yakalanmıştı 50 yıl ömrü kaldığı sanılıyor hastalığın ilerlemesi durumunda ömür de kısalacaktır. bu hastalık maalesef iyileşmeyecek. ama yok oluşumuz belki diğer Türk milletlerine ibret olur ve mankurtluk denen bu hastalığa hiç yakalanmazlar.

0|1
    1|0
    • Evet en azından azeri kazak özbek ve daha pek çok türk halkına örnek oalcak HAİN TÜRKİYE TÜRKLERİNİN gidişatı

• SevdamSeninOlsun
      cevvap yorumunu şikayet eder misin beni tehdit eden mesaj var fena olurmuş benim için

Kızlar Ne Diyor 4

• Sizin kalbiniz var mı Allah aşkına? Ne farkeder hangi milletten, dinden olduğu can gidiyor küçük çocuklar öldürülüyor. Buna nasıl tepkisiz kalınır aklım almıyor ya.

1|0
    0|1
    • evet var kalbimiz o zaman güney azerbaycan için neden böyle yapmıyorsunuz ARAPLARIN bir ayrıcalıgı mı var?

• şahsi tepkiden bahsetmyorum halk olarak neden tepki verilmiyor
      bu arap hainlerinin ne ayrıcalıgı var türkler katledilirken ülkem neden sessiz kalıyor da araplar olunca tersi oluyor

• bana mı dedin?

• Eğer bu yapılanlar insanlık adına yapılıyosa, dediğiniz şekilde türkün hakkı bu kadar ön plana çıkarılırken sırf arap olduğu için bu insanların yaşadıkları eziyet göz ardı edilemez. Siz peki arapların da insan olduklarını unutup bunları yazmaya utanmıyo musunuz?

0|0
    0|0
    • Kendi milletimiz dururken türke ihanet edenlerin peşinde koşmaya utanmıyor musunuz?

FİLSİTİNİN EN GÜZEL GÜNÜ BÖYLE OLSUN

• nerede bir mazlum kanı dökülse duyurmak engellemeye çalışmak insanlık vazifesidir bir katliam için bana ne diyebilmek ise evrimin en büyük kanıtıdır !

0|0
    0|0
  • Millet degil Can önemlidir Masum insan Canı

1|0
    0|0
    • ermeni halkı karabağda türklere karşı hak savaşı veriyor onlarda bizim gibi türklerden çok çeken ezilmiş bir halk. Karabag savaşında ermeni halkının yanındayız YASER ARAFAT ÇAKALI

• arap aşıkları sizi.. gösterecem ben sana mahkemede bu hakaretleri

• Mahkeme için yeterli delil oluşturmaz bu. boşuna bir yere gönderme zahmetinde bulunma ilgilenmezler bile

Erkekler Ne Diyor 2

• Konusma Lan Sanane Millet Senin Gibimi Herkesi Kendin Sanma Türklük Diye Diye Mazlum Halkları Görmezden Geldiniz Senin Gibi İnsanların Köklerini kazımak lazım ! Filistin Kardeştir Hamas Kardeştir !

1|0
    0|1
    • en güzel günü böyle oslun FİLİSTİNİN.
      türkün türkten başka dostu yoktur.
      YIKILSIN FİLİSTİN KAHROLSUN HAMAS

• Bizde müslümanlık Türklükten önce gelir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...