İşte dünyanın en akıllı insanı. Siz ne düşünüyorsun Erdel Demirkıran hakkında ?

siz ne düşünüyorsun Erdel Demirkıran hakkında ? bence dünyanın en akıllı insanı olmayabilir ama dünyanın en zeki ve akıllı insanlarından biridir kesinlikle... Bu adamın kahin olduğunu anlamak için sadece 1 kitabını okumak yeterli olur...

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum kitaplarını okudum.İlgi çekici bir mizaç anlayışı var.Sanırım biz onla aynı tellerden çalıyoruz..

0|0
    0|0
    • sadece başbakan okusun adlı kitap ibret dolu bi kitap... ve orda barkudza yemini var ve hipokrat yemininin yerine kullanılmasını istiyor bence çok haklı eğer okumadıysan kitabı youtube da barkudza yemini erdel demirkıran yaz çıkar ve izle derim

• Teşekkür ederim bakıcam.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• "İflas etmenin yolları" isminde bir adet kitabını okudum. Kişisel gelişim zırvalarından başka bir şey değil.

1|1
    1|1
    • o zaman diğr 9 taneyi de oku daha iyi anlarsın

• Bir kitap yeterli referanstır benim için. Reddedildi.

• ön yargı iyi değildir bunu bilmelisin eğer bi insan iyi diyorsa kayda değer tarafları vardır demekki... ama sen bilirsin yine :D

• Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım'ı okudum ama yazdıkları düz mantıktı.Yani bu yazdıklarını herkes düşünebilir ve bu da onu akıllı yapmaz.Ancak insanları iyi kandırıp kitaplarını sattırıyorsa akıllı diyebiliriz.

Not: Ben e-kitap olarak bedavaya okudum.

Ayrıca Sadece Aptallar 8 Saat Uyur üzerine dünyanın en zeki insanlarının da 8 saatten fazla ıuyuduğuna dair örnekler çok.

0|1
    0|0
  • bir kitabını okuyorum .. gerçekçilik yanı ve olaylara yaklaşımını beğendim biraz tam bitmedi kitap

0|0
    0|0
  • Subliminal çalışıyor bilinçaltı zayıf insanlara.Emin ol sen de düşünürsün bunları.Ayrıca ben de 7 saat falan uyurum ama bu beni %100 aptal olmayan yapmaz.Fazla efor sarfetmediğimi gösterir.

0|0
    0|0
    • zaten çok biliyosun bi fikir de sen söyle ki sana da kanaat getireyim kaldı ki bu adam senin 1 tane dahi söylyemeyeceğin yüzlerce şeyi yazmış kitaplarına... emeğe saygı lütfen ayrıca bu adam gerçekten özgün herkesten de farklı

• çok biliyosun demi... emin ol aklım var ve kimin ne dediğini anlayabiliyorummm ne okuyosun ya da ne okudun bilmiyorum ama emin ol en az senin kadr aklım var ve kullanabiliyorum bu arada bişey bildiğimi iddaa etmiyorum yanlış anlama aksine hiçbişey bilmediğimi iddia ediyorum ve bu yüzden okuyorum

• Aptallardan nemalanmak konusunda iyi. Tespit adamı. Fazlası yok... Nedense ergen beyinler bu adama çok fazla ilgi duyuyor. En iyi başarısı iyi reklamla kitaplarını sattırmak herhalde. Bu da onu dünyanın en zeki insanları arasına sokmaz.

0|0
    1|0
    • sen madem daha iyisin öyle bi kitap yaz da görelim ya da düşündüğü birşeyi de daha önce sen düşünmüş ol... eleştireceksen kanıt göster de ki bunu bu adam burda söyledi

• Her eleştirdiğim ya da olumlu bulmadığım konuda kitap yazacak değilim akıllı bıdık.

• kita yazmıyosan da çok bilgilisin maşallah kullanamıyosun ama bu adam kullanıyor bu yüzden ki değer buluyor bende

Yükleniyor...